Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezután mi történhet? (közszemé...

Ezután mi történhet? (közszeméremsértés)

Figyelt kérdés

Barátommal voltunk és elkaptak miközben cumiztam..

Felírtak minket de mivel ő 18 múlt én meg 16 vagyok így mondták hogy fel is jelenthetnék de nem teszik...

Várhat csekk valamelyik nap?

Vagy mi lehet?



2015. jún. 21. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát mondták h megbírságolnak? Mert ha nem akkor nem valószínű h lesz ebből vmi.
2015. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogy te mekkora egy rib_@nc vagy!!!

Ágyban kell cumizni, mint egy újszülött csecsemő az ágyikóban!

2015. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1-es Azt mondták hogy csak most felírnak..

De semmi ilyet nem mondtak hogy bírság lesz így nem tudom

#2-es köszi majd ha lesz valakid és nem látod hónapokig és utána teljesen megkívánva találkoztok...

2015. jún. 21. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Felírás az csak felírás semmi következménye nem lesz akkor. Szimpla igazolás volt, csak ezt feljegyzik h kit igazoltatnak mikor stbstb. persze azt nem fogják beírni h pont cumiztál. (megj: ha szakítasz pasiddal írj rám :D )
2015. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 mit szeretnél? :D
2015. jún. 22. 14:38
 6/8 anonim ***** válasza:

"de mivel ő 18 múlt én meg 16 vagyok így mondták hogy fel is jelenthetnék de nem teszik"

Itt nem igazán értem az összefüggéseket.

2015. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ezért...

2015. jún. 22. 16:00
 8/8 anonim ***** válasza:

"megkegyelmezett azoknak a 14–18 éveseknek, akik lefekszenek 12 évesnél idősebb, de még a 14. szülinapjuk előtt álló barátnőjükkel vagy barátjukkal"

Te 16 vagy (14 éven felüli), a barátod meg 18-on felüli, ehhez a jogszabályváltozáshoz az ég világon semmilyen közötök nincs.

14 éven felülivel már elég régóta lefekhet 18 éven felüli, ez nem is változott az elmúlt időben, csak az általad linkelt enyhítés történt.

2015. jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!