Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha terhes a barátnőm, de már...

Ha terhes a barátnőm, de már nem vagyunk együtt, akkor kell tartásdijat fizetnem?

Figyelt kérdés
Tehát ha esetleg megtartja a babát, de én nem szeretném őt elvenni, nem a gyerek miatt hanem miatta. Nem tudnék vele együtt lenni... Igy kell fizetni tartásdijat vagy valamit?

2015. jún. 22. 22:24
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
99%
Igen, a gyermektartást igényelheti
2015. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem a házastárs a gyerektartás függvénye, hanem az, hogy te vagy az apja, ezt meg egy apasági tesztel könnyen kideríthető. :D Szóval sorry haver.
2015. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%

"Igy kell fizetni tartásdijat"


Persze.

2015. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
89%
Persze hogy kell, te idétlen! Hány éves vagy hogy ilyet kérdezel? 12? Gyereket meg már tudtál csinálni, ugye?
2015. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
72%
Mert ha nem veszed el, akkor szerinted kié lesz a pulya? Tudod, hogy lesz a gyerek ugye? Mert akkor kitalálhatod, hogy az apja vagy-e vagy sem.
2015. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim válasza:
60%

Ahoz volt eszed hogy csinalj neki egy gyereket, de ahoz nem hogy gondoskodj rola, ugye?

Az a te gyereked is! Te is ott voltal, kellettel hozza hogy legyen! Nem a csaj hibaja az egesz, megis elnezned hogy o szivjon miatta egesz eleteben egyedul, igaz?

Javasolnam hogy ajanld fel neki, hogy segited! Nem kell elvenni, de az a te gyerkocod is!

2015. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
48%
Beszéld le róla, hogy megtartsa.
2015. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a te gyereked,így nyilván gondoskodnod kell neked is róla!Tehát igen,kell fizetned!
2015. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Na mielőtt ennyire le leszek szidva, hozzátenném, hogy igazából nem tartom valósnak hogy a gyerek az én gyerekem lenne :D legalább is nem nagy rá az esély, a lány erkölcsösségéből kiindulva pedig....... hát hagyjuk :D Ha pedig valami csoda folytán mégis, tehát a szentlélek megszállta és megszületik az antikrisztus vagy hasonló :D hát ettől a lánytól nem szeretnék gyereket de a fő hogy vele lenni nem szeretnék...
2015. jún. 22. 22:48
 10/49 anonim válasza:
34%
Milyen idősek vagytok?? :O Egyébként igen kell, de ezt már leírták előttem. Azért kérdeztem a korotokat, mert ismerőseimnél is most hasonló a helyzet és lehet, hogy ti vagytok azok.
2015. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!