Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 12 éve apukám...

Mit tegyek? 12 éve apukám otthagyott engem, és a terhes anyukámat. Anyum 5 éve újra férjhez ment, azóta együtt vannak, de utál engem a férje, ahol lehet belém rúg. Lekrváz ha túl hangosan megyek,

Figyelt kérdés

meg ilyenek, de nem mer megütni, mert akkor beperelném. Anyukám megvéd, de A férjének nem lehet megmondani hogy nincs igaza! Nem fogadja el. Egész nap behúzott nyakkal járok, nehogy valami balhé legyen, mert akkor megint kiabálás és veszekedés lesz, és úgyis én vagyok a hibás. . Nem merném megkérni az anyám, hogy válasszon közte és köztem, mert tudom hogy szereti őt, és ennyi idősen már nem szeretne új kapcsolatot keresni.De én így megfulladok!

Félek a mostohaapámtól, mert terrorizál egyfolytában. Főleg ha anyukám nincs otthon. én azt szeretném, hogy anya engem szeressen jobban, de ha én is magamnak szeretnék jót, hogy várhatnám el tőle hogy ő ne a saját javára döntsön?

úgy érzem nem szeret engem, és én se őt. Ez nem ilyen büdös kamasz dolog, majd elmúlik! Mindig így volt. Mintha nem is az anyám lenne. Már oviban se szerettem ha megsimogat, sose mondok el neki semmit. Biztos rosszul esik neki, de nem tehetek róla. Nem szeretem eléggé. most mit csináljak?

Az ő érdeke fontosabb (hogy együtt maradjanak), vagy az enyém? Vagy akkor se lenne jobb ha elválnának? mit gondoltok?15/L


2010. okt. 23. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha tudsz kettesben lenni anyukáddal, üljetek le és beszél Vele, hogy Ő hogy látja a dolgokat!

Egy valamit tudnod kell, egy anya, mindig a gyerekét szereti jobban!!!!!!

2010. okt. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Te a gyermeke vagy, biztosan szeret. Az, hogy jobban mint valaki mást hülyeség kérni. Az anya szereti gyermekét, odaadóan, feltételek nélkül. A férfi már más tészta.
2010. okt. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hiába beszélnék vele nem válna el tőle!mert nem karja hogy mégegyszer elváljon,hogy újra felboruljon az élete.

ugyhogy miért bántsam?csak rosszul esik neki hogy nem vagyunk boldogok (én és a tesóm),de nem válna el,csak nagyon ideges lenne hogy talán rosszué döntött amikor kérésem ellenére mégis hozzáment

2010. okt. 23. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig csak az a megoldás,hogy beszéljetek vele! Lehet,hogy rosszul esik neki,de rendes anya fontosabbnak tartja a gyerekeit,mint a saját "boldogságát". Az sem biztos,hogy valóban boldog ezzel a pasassal. Ha csak azért marad vele,mert nem akar újra elválni,akkor már régen rossz. Semmi baja nem lesz anyukádnak,ha pár nélkül kell élnie! Nagyon sokan nevelik valóban egyedül a gyermekeiket!

Az őszinteség sokkal fontosabb,.mint a tapintat.

2010. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Az ő érdeke fontosabb (hogy együtt maradjanak), vagy az enyém? "

Szerencsére ezt nem neked kell eldöntened. Se nekünk.

Egy dolog, hogy nem vagy bizalmas viszonyban az anyukáddal, de ha tényleg úgy érzed, hogy megfulladsz, most ezt EL KELL mondanod. Lehet, hogy ő tud majd olyan megoldást, ami mindenkinek jó. Most az egyszer bízz benne! Mert ez később nagyon elfajulhat.


Azért az érdekes, hogy miért ilyen a kapcsolatotok. a gyerekek sokszor magukat hibáztatják, ha a szüleiknek problémájuk van. Lehet, hogy tudat alatt magadat okolod azért, mert apád elment, vagy haragszol érte édesanyádra, amiért megint csak lehet bűntudatod. Nagyon régen volt, nagyon mélyen lehet az ok.

2010. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia kerdezo igy 8 ev eltelt mi tortent veletek?
2018. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!