Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy terhes vagyok, ha így viselkedik velem?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt,2 éve vagyunk házasok.Nekem ő volt az első barátom(17 éves voltam,amikor megismerkedtünk,ő 34) és a régi életemet magam mögött hagytam miatta.

Előttem egy nőcsábász volt és azt hittem,hogy megváltozott végleg.De nem...

4 évig semmi gond nem volt,boldogok voltunk és nem volt senkije mellettem.De egy éve teljesen megváltozott,későn jön haza,nem beszélgetünk semmiről.Tudom,hogy megcsal és tisztában vagyok azzal is,hogy olyan vagyok neki,mint egy kiegészítő.Ha megyünk valahová,akkor jó,ha ott vagyok mellette,mert szép és csinos vagyok,de ennyi.

Az utóbbi évben elhidegült tőlem,de néhány hete együtt voltunk párszor és ma reggel lett 3 pozitív tesztem.

Nem tudom,hogy most mit csináljak és hogy mondjam el neki.

Akkor,amikor együtt voltunk teljesen olyan volt,mint régen és azt hittem,hogy akkor most változni fog a helyzet,de azóta még ridegebb velem,mintha nem is ő lett volna...



2013. febr. 17. 12:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
93%
Én csak megmutatnám neki a teszteket, aztán megvárnám, hogy mit reagál. Csak elé tenném őket, hogy "Nézd ezeket! Babánk lesz." Semmi körítés, csak tömören, röviden. A reakciója viszont nem biztos, hogy a boldog apukát fogja tükrözni...
2013. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
100%
A sorsodról /a baba sorsáról se/ dönts egyedül. Elvégre házasok vagytok még, ő pedig apa lehet, ha akarja. És ez itt a fő kérdés: akarja-e egyáltalán. Csendesebb, nyugodtabb pillanatában mondd el neki de csak akkor, mikor 100 %-is biztos a terhességet. Ki fog derülni, hogyan képzeli el a jövőtöket. Utána dönts!
2013. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 Kondor Judit ***** válasza:
100%
Erre azt szokták mondani a kutyából nem lesz szalonna.Simán megmondanám neki,ennyi.
2013. febr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:

Én is a reakciójától tartok a leginkább.

Csak tőle függ,hogy megtartjuk-e a babát,mert én egyedül nem tudnám felnevelni.

2013. febr. 17. 12:28
 5/62 anonim ***** válasza:
69%
Ismeretlenül, csak a fentieket olvasva, egyértelműen menj el abortuszra, és minél előbb lépjetek külön útra, végleg. Még nem késtél le arról, hogy normális, hozzádvaló emberre lelj. Tapasztalatod legalább már van...
2013. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
84%
Ha tudod, hogy megcsal akkor minek feküdtél le vele? Nem zavart?
2013. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
Azért feküdtem le vele,mert még mindig szeretem,ezek után is.De zavar,hogy megcsal,viszont nem tudok mit tenni ellene.
2013. febr. 17. 12:36
 8/62 anonim ***** válasza:
69%
Ez van, ha 17 évesen összejössz egy dupla annyi idős pasival...
2013. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
91%

Én próbálnám megbeszélni és tisztázni az egész helyzetet.


Elmondanám, hogy: " úgy gondolom, hogy megcsal és ez fáj nekem. Mivel még szeretem és szeretném megmenteni a kapcsolatunkat. Úgy érzem, hogy ez most különösen fontos, mert terhes vagyok és nem tudom vállalni, ha nincs mellettem. Az Ő döntése, hogy mit szeretne. "


Ezt muszáj megbeszélni, ha akarsz változtatni rajta, de őszintén én nem tudom akarnám -e a helyedben. Ki tudja meddig fog tartani? Mi lesz, ha a gyerek születése után lesz megint ugyanez? Akkor mit teszel?

Érdemes erre alapozni egy gyerek és a saját jövődet?

2013. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 QueenRavenna ***** válasza:
59%
Agybafőbe aláz téged és még mindig szereted? Ő nem fog megváltozni, a gyerek miatt sem. Hülyeség lenne egy féregtől gyereket szülni. Menj el abortuszra, válj el és kezdj új életet. Egyedül könnyebb lesz, mint egy bőgő kolonccal a nyakadon.
2013. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!