Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon a jelenleg...

Feketeruhasember kérdése:

Magyarországon a jelenleg büntetésüket töltő rabok közül hány olyan bűnelkövetés található amely esetében indokolható lenne az egyén halálbüntetése?

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 12:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nasgyságrendileg
2015. júl. 2. 12:59
 2/11 tetro ***** válasza:
Ez attol fugg miert jarna halalbuntetes.
2015. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, a jobbikosoktól kellene megkérdezni.
2015. júl. 2. 14:05
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, talán akik különös kegyetlenséggel követtek el emberölést. Pl ott van az a nemzeti dohányboltos csaj akit sok késszúrással öltek meg vagy a Bence gyilkosság.
2015. júl. 2. 14:19
 5/11 A kérdező kommentje:
Tehát hogy hány ilyen kaliberű "nehézfiú" ül böriben?
2015. júl. 2. 14:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Tessék, 1 ügy, 3 ember: [link]
2015. júl. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan mit akarsz? Hasraüssünk és találgassunk ki számokat?
2015. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem, nem kell találgatnotok.


Akkor elmagyarázom mit is szerettem volna ebből kihozni.

Jómagam ellenzem a halálbüntetést, ha pedig közelítő értékek lennének arról hogy egyáltalán hány esetben "merülhetne egyáltalán fel" mint büntetés akkor szerintem nem lenne túl magas szám. Annyi ember miatt meg nem hiszem hogy be kellene vezetni ezt.

2015. júl. 2. 17:10
 9/11 A kérdező kommentje:
Legyünk már egy kicsit diplomatikusabbak szerintem nem tettem fel olyan borzasztóan ostoba kérdést.
2015. júl. 2. 17:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha lenne halálbüntetés, akkor Balogh Lajost is nagy eséllyel ítélnék/ítélték volna halálra. Azért én sajnálom őt.
2016. jún. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!