Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A csend háborítást már tényleg...

A csend háborítást már tényleg nem büntetik?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 23:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hármaska! te meg inkább csak gondolkodj, ne írj le semmit!

Sajnos a helyesírást sem büntetik. Nálad kicsit sok lenne a bírság. Nem csak a stílus lehet parlagi, de a magyarságod is. Inkább élőszóban add elő, úgy talán nem annyira lóg ki a kapa!

2015. júl. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok. Te milyen szert használsz, hogy egy helyes mondatot helytelennek vélsz, miközben az egyik mondatod kisbetűvel kezded?
2015. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem a mondataid helytelenek, hanem szinte minden szavad. Fingod nincs az egybe- vagy különírásról, a vesszők kötelező helyéről és jelentésükről, de szerepelni azt szeretsz. De van honnan tanulnod is: a 12-esed fölött éppen egy hozzád hasonló tanít bennünket, de a felszólító módot már nem tudja használni (írd meg, old meg, küld el).

Ezek vagytok ti! Egyébként meg lfs!

2015. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#3: Majd egyszer valamelyik szonszéd kihívja a rendőrséget.


És akár hiszed, akár nem, nem vagy felsőbbrendű, mint egy 80 éves öregasszony.

2015. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Továbbra sem tudom milyen szert használsz, de most már nagyon érdekel. :D (BTW értelmezhetetlen amit írtál, a)-ról beszélünk, te meg zs)-re reagálsz.)
2015. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Taplókám! Nem szert használok, hanem még az ált. isk. 4-6. osztályban tanultakat (a 2 diploma előtt), meg amit anyámtól tanultam anyanyelvként. Ugye, ez sem érthető ?

Cikkez csak, újmagyar ! Büszke lehetsz magadra !

2015. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Most arra vagy büszke, hogy vettél a neten pár papírt? Inkább egy tükröt vegyél, és nézz bele. Ha szörnyülködsz még van remény, ha nem akkor sajnos már ilyen maradsz végig.
2015. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Neked tükör sem kell, csak nézd meg az utolsó két leírt mondatod! Három hiba van benne. Erről beszélek, bunkó. Amikor én diplomáztam, még nem volt net, úgyhogy ez nem jött be. Sőt, Józsefvárosban sem jártam a piacon, hanem keményen megküzdöttem érte. Őseim és én is magyar vagyok, büszke a nemzetemre, anyanyelvemre. Ezért irritálnak az ilyen trendi analfabéták. Továbbra is azt javaslom, ilyen műveltséggel inkább kussolj! Ha rajtam múlna, még a szavazati jogod is megkérdőjelezném. Uff!
2015. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát elég nagy díszmagyar vagy az már biztos. Az ilyenek miatt mint te, vagyunk mi magyarok ennyire megvetve.


Mindegy, nagyon eltértél a tárgytól, és látom, hogy már semmi épkézláb érvet nem tudsz felhozni, szóval részemről zárom a vitát, mert menthetetlen vagy.

2015. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
27% Igazán sokat kellett tenned azért, hogy ezt a szép eredményt elérd. Erre játszol talán? Vagy echte ilyen tapló vagy?
2015. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!