Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megcsaltam a barátnőm a...

Megcsaltam a barátnőm a legjobb barátnőjével. Amit emiatt művelt, azért számíthatok kártérítésre? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval amikor ezt elmondtam neki, akkor dühös lett és mérgében elkezdett engem dobálni tárgyakkal és meg is ütött szóval tele vagyok zúzódásokkal. Ezt még eltűröm, viszont ennek tetejében a laptopomat is a földhöz vágta ami nem kis értékű dolog ráadásul tele volt fontos adatokkal (munkám végett). Az autómat is megrongálta (szétkarcolta az oldalát. Az lenne a kérdésem, hogy ha feljelentem számíthatok esetleg valamiféle kártérítésre? Kötelezheti őt a bíróság nagy értékű tárgy kifizetésére?

2015. aug. 16. 04:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
jelentsd fel a g...be vagy gyújtsd rá házat.... de ezt nem mondom mert még képes vagy rá, aztán megkérdezed, hogyha valaki ezt mondta és megtetted akkor lehet-e kártérítést kérni... Persze hogy lehet kártérítést kérni, meg feljelenteni, de ha megcsalod és ezt elmondod neki, akkor nagyon ostoba f..sz vagy köcsög
2015. aug. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Az más kérdés,hogy ezesetben viszont, súlyos problémák vannak a gerinceddel.Már úgy értem,ha rendelkezel ilyesmivel.
2015. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Feketeruhasember ***** válasza:
59%

Elég primitív dolognak tartom ezt viselkedést nők részéről...oké rendben te is egy farok vagy mert megcsaltad stb. De hogy emiatt nekiáll rongálni az túlzás, főleg h képes volt keresni valami éleset és kimenni összekarcolni a kocsit. Tehet róla az a szerencsétlen autó? Ha ez tényleg ilyen egyszerű akkor én meg utána felgyújtom a táskáját, lefűrészelem a magas sarkúit, széttépem a kedvenc ruháit.. Komolyan nem hiszem hogy ezt kéne csinálni ez utoljára oviban volt divat. Miért nem volt elég az h hagytad neki hogy ütlegeljen.


Mindenesetre ez jó lecke volt legközelebb ha ilyen szituációt teremtesz előtte zárd el az értékeid, kocsi, motor, stb ne legyen közelben. Sőt talán az a legjobb ha egy olyan helyen mondod ezt el neki ahol nincsen semmi értéked.

2015. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván pillanatnyi gyógyszer gurulás volt, nem normális. Az sem normális, hogy megcsaltad persze.

Én azt mondom, nem fogod tudni bizonyítani, hogy ő volt. A laptopodat szerintem sehogy. Az autót talán úgy, ha van térfigyelő valahol és véletlen pont felvette ami történt.

Ha semmi nincs a kezedben és senki nem látta a történteket, akkor jó eséllyel egy állítás, egy tagadás, vagy is nincs ügy.

2015. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
37%

"Ezért a képet kissé árnyaltabban tekintik, és minden tényezőt figyelembe véve, kifizetheted a feljelentésed költségeit. Az ügyet meg ejtik"


Valami elmagyarázná, hogy az ilyen mit érez?

Tipikus nő, a családi kategóriában rendszeresen találkozok hasonló "beleéli magát a semmibe " válaszokkal.

2015. aug. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
17%
Te csalod meg es meg neked all feljebb???????? Megerdemelted gyoker!!!
2016. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Feketeruhasember ***** válasza:
61%

Kérdező, mi történt azóta? Új bnő, új laptop, kocsi javítva? (tényleg érdekel)


Am kivi lennék mi van fordított helyzetben..

2016. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy utólag válaszolok egy négy évvel ezelőtt kiírt kérdésedre, de é mondjuk a helyedben fordított helyzetben én is ugyanezt tettem volna a cuccaival, s megkarcoltam volna a kocsiját is, és kíváncsi lettem volna, hogy ehhez mit szólt volna. Na mindegy nem baj. Viszont én meg lenyúltam volna a telefonját kezdtem volna a megtorlást pont ezzel, és hogy ha hisztizni meg háborogni kezdett volna, hogy hogy merek a cuccaihoz nyúlkálni na akkor lett volna szerintem kettőnk közt csúnya háború, és meglátjuk melyikünk győzött volna. Viszont ez valóban nem volt szép dolog, hogy megcsaltad, és az sem lett volna mindegy, hogy ezt hol, és milyen körülmények között mondtad ezt el neki. A többi nagyokosra meg ne hallgass ezt is már csak utólag tudom tanácsolni.
2019. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Most látom én is, hogy nem új a kérdés...

Azt akartam én is írni, hogy megérdemelte a kérdező.

Megcsalta a párját, méghozzá a legjobb barátnőjével.

Én neki is adtam volna, haja nem maradt volna,az biztos!


Jogilag a kérdezőnek van igaza,persze.Erkolcsileg meg egy nulla..

Más kérdés, hogyha emiatt megöli magát a lány?

A kérdezőt biztos nem zavarta volna, ő nem hibás,ugye?Tudjátok ti,micsoda sokkot, traumát okoz egy megcsalás?A legrosszabbat is kiválthatja az emberből...


Mi lett veled azóta kérdező?Házasság ,gyerek happy az új barinővel???

2019. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!