Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van-e értelme a rendőrséghez...

ACMilan96 kérdése:

Van-e értelme a rendőrséghez fordulni?

Figyelt kérdés

Jo napot, sziasztok!

Ha valakitol kicsalnak 50 ezer forintot ebből kb. 35 ezret levélben adtunk fel ugy bízván abba, hogy a feltehető csalónak a fia rendor mi pedg mentősök vagyunk es a feltehető csaló egy hete eltunt igy nem gondoltunk arra az elejen, hogy ebből atveres lehet.

(a csaló neve es lakcíme a valóságnak megfelel ami felettébb erdekes hogy meg is adta.)

Válaszokat elore is koszonom!



2015. aug. 22. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50 ezerért rendőrségre? Cím, név megvan, lehet menni számon kérni. Amúgy, ha nincs írásos bizonyíték, hogy pénzt adtatok, felejtős az ügy.
2015. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valóban nincs sok értelme, főleg ha semmi írásos papír nincs a dologról. Sajnos a rendőrség sem tud mit csinálni.
2015. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ketten állítjátok az igazat egy hazug ellen . Megáll az ügy , kihallgatásnál nem ti fogtok vakarózni .
2015. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Kiárt. A rendőrök semmit nem csinálnak. Csak alkeszokat és hajléktalanokat tudnak elkapdosni az utcán, nagykutyákat már nem, mert beszari férgek. Nekem is hasonló bajom volt, semmit nem csináltak, még én voltam leb*szva.
2015. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az a dolguk hogy nyomozzanak , ha akadékoskodna szándékosan írásban panaszt kell tenni . Tűnjön el onnan ha nem végzi a melóját .
2015. aug. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha mindenki úgy gondolkodik hogy úgysincs értelme semmit tenni, az ilyenek mindig megússzák. Kutya kötelességed minimum megtenni a feljelentést.
2015. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hozzánk a céghez törtek be, 1 millió forint értékben raboltak, a rendőrség semmit nem tett, 1 hónap múlva lezárta a nyomozást.
2015. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
van
2015. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A rendőrségi jegyzőkönyv előfeltétele a kárigény bejelentésének. Jobbféle biztosítással szinte bármi fedezhető.
2015. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Nincs értelme. Annak viszont van értelme, hogy megtanulod, hogy pénzt csak úgy nem küldünk idegennek. Engem egyszer se vertek még át, mégis tudom ezt, nem is értem, hogy lehet valakinek annyi esze, hogy idegeneknek előre utal/postáz pénzt.
2015. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!