Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni, ha egy...

Mit lehet tenni, ha egy boltban folyamatosan lejárt termékekbe ütközöm?

Figyelt kérdés
Egy közepes méretű élelmiszerlánc egyik boltjáról van szó, ahol egyszer belebotlottam, hogy 2 napja lejárt dolgot vásároltam. Azóta mindig megnézem, és szoktam szólni hogy vegyék le. viszont a héten olyan pofátlanságot tapasztaltam, hogy egy termék le volt akciózva, ami másfél hete lejárt, szóltam is, és előttem levették mindet (elég sok volt). viszont rá pár napra megint kint volt ugyanaz a lejárt termék. elég bosszantó, hogy simliskedve próbálják eladni a lejárt terméket. A sparban legalább "rövid lejáratos akciós" termékekként adják el, de azok nincsenek lejárva.
2015. aug. 23. 20:05
1 2
 11/16 tetro ***** válasza:

20.51

na jó. elárulom, mert látom magadtól nem sikerül összerakni.

voltam már többször cba-ban, mert van hogy nincs más lehetőség, de mégsem járok oda vásárolni amúgy. gondoltad volna, hogy ilyen is van? bonyolult mi? :D

sőt, laktam olyan helyen, ahol közel-távol cba volt az egyetlen. párszor mikor nagyon muszáj volt bementem. rendszeresen voltak lejárt termékek, akciós rohadt gyümölcsök, és negyed órás sorban állások 3-4 emberrel.

ohh és mégy egy kis színes. egyszer forgattam egy CBA reklámot. a CBA nem akart engedélyt adni forgatásra a saját üzletére, majd másfél milliót kértek bérleti díjként a saját reklámjukból, és ott tett keresztbe az üzletvezető ahol tudott. egyetlen másik üzletláncnál se tapasztaltam még ilyen agyalágyultságot.

2015. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Gyerekek, a rohadt parizertől hogy jutottatok már megint egészen Viktorig? :D
2015. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 tetro ***** válasza:

21.51

egészen a 10. bejegyzésig kellett várni :D

"hát azzal csak nem akartam kezdeni, hogy beteges fideszgyűlölöetből utálod a "fidesz közeli" láncot"

2015. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha teheted, járj máshova. Ha fontos neked ez az üzlet, az ÁNTSZ-t és a fogyasztóvédelmet megkeresheted a problémával, az élelmiszeres ügyeket azért komolyan szokták venni. Gondolom, CBA vagy Coop a szóban forgó, van miből kifizetniük a büntetést, aztán folytatják a lejárt áruk árusítását... mindegy, egy próbát megér.
2015. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
cba van a legközelebb. ahogy látom ez a jelenség több cba-ban is megfigyelhető, nem csak ami nálam van :D
2015. aug. 24. 00:22
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem meglepő, egyébként a Coop és a Tesco se különb.
2015. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!