Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen állami szervhez lehet...

Milyen állami szervhez lehet fordulni abban az esetben ha egy kollégium lakhatatlan?

Figyelt kérdés
Nincs meleg víz (néha hideg sincs), nincs fűtés, mocsok és por van mindenhol, stb.
2015. nov. 1. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mint általában minden kollégiumban. Hidd el, hogy ők is tudnak róla. Egyébként talán a Köjál.
2015. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Nincs meleg víz (néha hideg sincs), nincs fűtés, mocsok és por van mindenhol, stb."


Ettől miért lenne lakhatatlan? Én majd egy évig laktam egy fészerben ott sem volt semmi, mégis lakható volt.

2015. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 fersk ***** válasza:
És azért a fészerért mennyit kellett fizetni? Mint a koleszért?
2015. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semennyit a főnököm adta mint szállást, beraktak egy katonai vaságyat ennyi volt a bútorzat. De ha most az érdekel mennyivel kerestem kevesebbet mint más szállás nélküli munkahelyen kaptam volna az úgy 20-30 ezer volt. Tehát veheted úgy, hogy ennyit fizettem érte, 2000-ben.
2015. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fersk ***** válasza:
Nem, nem vehetem úgy. A munkadíjban megállapodtál, az egy dolog, a szállásbiztosítás pedig közös előny. Ha 20-30 ezerrel többet fizet, alternatívád lett volna: neki fizetsz a fészerélt, vagy keresel ugyanennyiért mást. Te döntesz. A koleszért fizetsz.
2015. nov. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 fersk ***** válasza:
Jav.:'fészerért'
2015. nov. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha valaki felnőttként 20-30e Ft/hó-ért fészerben akar lakni, hát szíve joga. Viszont a kollégium elvileg azért van kitalálva, hogy viszonylag emberi körülmények között lehessen benne élni tanulóként. Az pedig hogy fűtik a fürdőhelyiségét, és hogy a zuhanyzóból jön (meleg) víz, elég alap dolog (lenne).


Bezzeg ha ez egy börtönben történne meg, akkor egyből kiverné a balhét az OMBUDSMAN meg az EU meg a mittudomén kicsodák...

2015. nov. 2. 20:19
 8/8 fersk ***** válasza:
Kérdező, ha ez válasz lenne, felpontoználak! :)
2015. nov. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!