Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a teendő, ha itt az oldalon...

Mi a teendő, ha itt az oldalon zaklat valaki?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy valamiben nem értünk egyet, és elküld a "jó édes...", hanem ha hónapokon keresztül folyamatosan zaklat, ha választ írok, ha kérdést, mindenhez van valami aljas, mocsok, szemét megjegyzése, a legutóbb már személyes jogsértésig, szeméremsértésig és rágalomig is elment. Minden bizonnyal valami pszichopatáról van szó.

Már azóta új accounttal regisztráltam egy másik gépről, de még így is jobban tudja, melyik az én kérdésem, mint én. Nem hinném, hogy hacker, vagy programot használ, hiszen megvádolt már mást is, akinek a fogalmazási stílusa hasonlított az enyémhez (a témának nem volt köze hozzám).

Máskor kamu dolgokat találgat ki rólam, és azokat terjeszti hozzászólásokban.

Gondoltam, jelzem a moderátorok felé, de gondolom, kitiltják, csinál egy új accountot, és folytatja, mert úgy fest, neki ez az élete.

Szóval úgy döntöttem, itt hagyom ezt az oldalt, mielőtt személyesen keres meg, (zargatott már másokat, hogy kiadják neki a képeim, adataim, ha rendelkeznek vele -szerencsére nem), és bajom esne.

Nem ismerem az illetőt, egyszer nőnek adja ki magát, egyszer férfinak.


2015. dec. 23. 19:27
 1/8 Shamash ***** válasza:
A zaklatás Magyarországon büntetendő. Ha annyira komoly az ügy, fordulj a rendőrséghez.
2015. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vigyek zsepit karácsonyra?


:)

2015. dec. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A ilyen zaklatásnak minősülő dolgot, mindig úgy oldottam meg férfiként hogy nem reagáltam semmire.
2015. dec. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"Nem fogadok tőle több levelelet" gomb, és kész is vagy...
2015. dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
"Nem fogadok tőle több levelet" gomb, és kész is vagy...
2015. dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Gyakorikérdésen zaklatni valakit olyan mint telefonon keresztül bankot rabolni :D


Amúgy sem tudom elképzelni...

1. Honnan tudja mikor mit írsz, kérdezel, bármi? :D

2. "személyes jogsértésig, szeméremsértésig"...azt meg hogy?

3. "kamu dolgokat találgat ki rólam, és azokat terjeszti hozzászólásokban"...Mégis mit? :D Komolyan, ezen az oldalon senki nem tudja ki kicsoda, nem is érdekel senkit, nem olyan mint egy 50 fős falu ahol mindenki ismer... :D

2015. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kamuszagú kérdés. Ha azt állítod be, hogy ne jelenjen meg a neved a kérdéseidnél/válaszaidnál, akkor hogyan talál meg? Ha fogalmazási stílusból, ahhoz valami Hannibal Lecter-féle zseninek kell lennie. Nem inkább csak beképzeled magadnak ezt az egészet?
2015. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el más stílusban írni. Például nem minden mondat új sor, stb. Esetleg új account, hogy a %-od alapján ne ismerjen fel.
2015. dec. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!