Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Forduljak ügyvédhez? (Feljelen...

Forduljak ügyvédhez? (Feljelentés)

Figyelt kérdés

Fel szeretnék jelenteni valakit rengeteg dolog miatt, csak nem tudom, hogy mire számíthatok. Ha nem ítélik el, akkor inkább nem is kezdek bele a procedúrába. Egy ügyvéd tudna nekem segíteni? Sokba kerülne egy konzultáció? Azt se tudom, milyen ügyvédhez kéne fordulnom, annyi különböző bűne van az illetőnek.

Vagy van itt valaki aki jártas ebben?


2016. jan. 10. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudunk meg valami részletet addig nem tudunk segíteni ! A kozultáció igen drága egyes helyeken 20 000 ft-ot is képesek elkérni óránként de lehet keveset mondtam .
2016. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt sajnos nem merek részleteket írni :(
2016. jan. 10. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy névtelenséget biztosító oldal. Konkrét megnevezések nélkül leírhatod a lényeget.

Polgári vagy bűntető bejelentést tennél? 20- 25000 között kezdődnek az árak óránként még a kezdő ügyvédeknél is!

2016. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A konzultáció önmagában sem olcsó és a komoly ügyvédek a gyakornokokon keresztül intézik a kisebb jelentőségű ügyeket. A te ügyed mennyire lenne fontos?
2016. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt azért tudnod kell, hogy biztos ítélet, az ügytől függetlenül, nem létezik. Ügyvéd fel tud világosítani, de biztosat nem fog tudni ígérni.

Mellesleg az "annyi különböző bűne van az illetőnek" alapján jól gondolom, hogy nem is ellened követett el bűncselekményt, hanem te csupán tudsz ezekről? Miért nem a sértett tesz feljelentést?

2016. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A konzultációval önmagában mêg nincs elintézve mert a folyamatos kêpviselet szintén sok pênz.(hivatalos papírok, posta) ezekért borsos összegeket elkérnek.Viszont legyél körültekintő mert akit feljelentesz és nem ítêlik el akkor utána nem fogja szónélkül hagyni.
2016. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!