Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kérhetem (és van is arra...

Kérhetem (és van is arra lehetőség), hogy a bírósági tárgyalásra Skypen kapcsoljanak be, mivel külföldön vagyok?

Figyelt kérdés

Sajnos sok éves, több milliós tárgyú bírósági pereskedés van, viszont az élet nem állhat meg emiatt, sajnos nem tudom 5-8 évemet a bírósághoz kötni, és addig sehova se menni, jelenleg is külföldön élek már.


Adhatok be kérelmet, hogy a továbbiakban úgy kívánok jelen lenni a tárgyalásokon, hogy kapcsoljanak be Skypen a tárgyalóterembe?

Elvégre 2016-ban vagyunk ..... (sőt, ha jól tudom, még nekik is voltak ilyen terveik, csak nem tudom, végül lett-e belőle valami)


2016. febr. 11. 08:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

a videokonferenciáról meg:

mMost AZ MENNYIVEL JOBB, HOGY amint hallottam, az volt a fő érvük, hogy így nem kell a börtöbökből az előzetesen fogvatartottakat a bíróságra szállítani és ez mekkora költség-megtakarítás stb.

na de vajon az nem elég befolyásoló tényező, hogy előtte befenyegetnek, és utána meg jól agyon vernek, ha nem azt mondod, amit megmondtak neked? szóval miért feltételezel te eleve jogállami módszereket és körülményeket magyarországon, amikor te is tudod, hogy attól még fényévekre vagyunk sajnos?

2016. febr. 14. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!