Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyermektartásdíj?

Gyermektartásdíj?

Figyelt kérdés
Most indítom a gyermekelhelyezést és gyermektartást mert másfél éve szétmentünk az élettársammal és nem fizet két gyermeke után! Az égvilágon semmit se nem látogatja öket csak ha 2-3 havonta meg nyaggatom hogy ugyan már vidd el! Bejelentett munkahelye nincs! Mire számíthatok? Egy el keseredett anya!!!
2016. febr. 28. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok jóra ne, ha így áll hozzá, és hivatalos jövedelme nincs. Kérheted az államtól a megelőlegezést, amit levernek rajta, ha tudnak. Esetleg ingatlan, nagy értékű ingóság van a nevén?
2016. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia, semmire ne szamíts, nalunk az volt, h beadtam a gyermekelhelyezest, meg a gyermektartasdíjra az igenyt.

ment a vita, ö is maganak szerette volna a gyereket (kamuból, engem cseszegessen)..bejelentette magat munkanelkülire, elhelyeztek nalam a lanyomat..a birónő meg szamba adta a szót, h meg akkor sokat kell jarnunk birósagra stb, ha kerem a gyermektartast vagy mondjak le róla...a papíron az van, h én tekintettem el a gyermektartasról..lehet en voltam a hülye, de örültem, h megkaptam a lanyomat papíron, es nem akartam mar birósagra jarkalni.ő meg elkezdett sírni, de szó szerint, h ö inkabb lemond a gyerekről, erre mondja a birónő, h ilyen nincs h lemond..

azóta külföldön van az apuka,kb 7 eve, egy bugyit, de egy csomagot sem küldött a lányomnak.

2016. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!