Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogomban áll NEM beadatni a...

Jogomban áll NEM beadatni a gyermekemnek a kötelező védőoltásokat?

Figyelt kérdés
Kell valamilyen felelősségrevonással számoljak, ha megtagadom a beadásukat?
2016. márc. 11. 21:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
A kérdésedben ott a válasz.
2016. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Igen, de csak abban az esetben, ha a gyereknek olyan betegsége van, amibe belehalhat, ha beoltják. De miért nem akarod közösségbe (óvoda, iskola) vinni?
2016. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
OFF: Most bonyolult lenne elmagyarázni (majd Tudomány kategóriában megteszik), de nem csak a saját gyerekedet veszélyezteted ezzel. A védőoltás ugyanis akkor igazán hatásos ha MINDENKI beadatja...
2016. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Ne adasd be neki, aztán majd 5 évesen meghal torokgyíkban. Mert ugye a Diftéria már egy elfeledett betegség mióta megkapja a gyerek a védőoltást, de oltás nélkül viszont jön mint derült égből a villámcsapás.
2016. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Hát pl. olyan felelősségrevonással, hogy mondjuk 8 éves korában egy szép napon felmegy a láza, elveszti a zeszméletét, mentő viszi a kórházba, de nem tudna rajta segíteni, és meghal.

Tudod, régen nagyon nagyon sok gyerek halt meg, vagy nyomorodott meg olyan betegségekben, amelyeket ma védőoltással előzünk meg. Ez a rendszer egyfelől az egyén védettségén alapul, másfelől a társadalom bizonyos mértékű átoltottsága mellett nem képes elindulni egy járvány. Egyre többen nem oltatják a gyermeküket, így az átoltottság mértéke csökken... szóval nő a járványok valószínűsége.

El tudom képzelni az érveidet és magam is hallottam hivatalosan meg nem erősített pletykákat az oltások veszélyeiről, de KÉRLEK NÉZZ UTÁNA, HOGY MILYEN VOLT A VILÁG A VÉDŐOLTÁSOK ELŐTT! Biztos vagyok benne, hogy megváltozik a véleményed.

2016. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
2016. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Ha szeretnéd élőben látni, ahogy az evolúció dolgozik, akkor nyugodtan tagadd meg. Ha nem vesz elő a gyermekvédelem, lehet, nem sokáig leszel szülő. Egy éve volt hír, hogy Spanyolországban halt meg egy gyerek, akinek a szülei nem adatták be a védőoltásokat.

[link]

2016. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 ConnectCare ***** válasza:
90%

5.


Dehogy változik. Akiben ilyen hülyeség egyáltalán felmerül, azt maga a jóisten sem győzi meg arról, hogy ezzel a saját gyerekével tol ki.


Amúgy Semmelweis Ignác előtt a kézmosás sem volt divat és én hallottam olyat, hogy az is csak egy világméretű összeesküvés része, amit a szappangyártók találtak ki. A szappant meg ugye tudjuk, kihez lehet kötni...szóval én a kérdező helyében hagynám a retket is a kezemen! Biztos, ami biztos!

2016. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Szép idők is voltak század elején, mikor a vastüdő általános dolog volt, vagy torokgyíkban meghalni az ágyban 8-10 évesen...
2016. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
2016. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!