Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gézpisztoly viselési engedély...

Gézpisztoly viselési engedély kiváltásakor kapott papírral, viselhetem a gáz pisztolyt, míg a kártyát megkapom?

Figyelt kérdés
Vagy az a papír még nem jogosít semmire?
2016. márc. 12. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
nem,de a kártya után sem teheted combtokra csak rejtve
2016. márc. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azt tudom... akkor ez a papír mire jó,amit adnak?
2016. márc. 12. 23:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak arra jó hogy van valami a kezedben hogy mit igényletél, másra nem.
2016. márc. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

utcán viselheted önvdelmi eszközként ha van rá engedélyed rejtve

De például közösségi vagy szórakozóhelyre már nem mehetsz be vele

Szerintem a gázpisztoly egy marhaság, disznek jó maximum egyébként a szebb darabok többre nem lehet használni

2016. márc. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az csak egy igazolás hogy megigényelted az engedélyed. Tehát ha valami probléma merül fel (adategyeztetési, hibát találtak, stb.) akkor van min elindulni.


De önmagában az a papír nem jogosít fel a viselésre.


Annyira nem marhaság a gázpisztoly. Amikor egy flakonnyi gázspray hatóanyaga az arcodba robban, mindez hatalmas villanással és dörejjel kísértve + az esetleg az el nem égett darabok is kicsit megcirógatják a delikvens arcát az azért nem kellemes.

2016. márc. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem viselheted se azzal se az MKH kàrtyàval.Màrmint egymagàban.

Nem hatâsos a gàzfegyó?:)

Hàt egy 12es szajga bakshottal töltve hatàsosabb az biztos.

Jelenleg gàz-riasztó pisztoly viselésére van legàlis lehetőség csak.Nincs màs opció ezzel kell beérni.Vagy élesed van vagy gàzriasztòd.Élesed nem lehet és nem is lesz.A témàban képbe levők tudjàk is nagyon jól hogy megy ez mifelénk.

Elég hatàsos az hidd el.

Vagy hordasz gumisat ha ütősebbet akarsz magadnàl tudni,ez azonban eljàràst von maga után csak szólok.Gumist nem viselhetsz az utcàn se így se úgy.

2016. márc. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ja magyarországon már röhejbe illően megy a fegyverviselés fogalma senkinek nem adnak ki önvédelmi célra éles fegyvert de nem értem miért

Miközben szlovákiában mindenki éles fegyverrel rohangál mivel ott alapvető jog az önvédelem akár éles fegyverrel is, bárki vásárolhat lőfegyvert alanyi jogon szlovákiában (úgy mint amerikában csak azt hiszen szlovákiában tilos az automata sorozatlövő fegyverek vásárlása, amerikában az is engedélyezett)


Szlovákiában semmilyen engedély nem kell hozzá mégsincs semmilyen cirkusz a lőfegyverviselés miatt, nem lövik egymást halomra az emberek csak azért mert mindenkinek van fegyvere

2016. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amerikàban is csak félauto lehet a pógàrnak.Aki sorozatot akar lőni elmegy egy fizetős lőtérre.

A szlovàkoknak is csak hosszupuska jàr 18+tól.

A stukkerek vizsgakötelesek mint nàlunk csak ott meg is kapja aki alkalmas.

2016. márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hatásos? Attól függ mi a cél, megölni az embert vagy hatástalanítani amíg elmenekülök. Kiváncs lennék hogy valaki hogy ugrál, ha valami intenzívebb paprikát kap a szeme közé.
2016. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, már értem miért írták hogy nem hatásos. Azt hitték hogy a gézpisztoly nem elgépelés. :DDD
2016. márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!