Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lesz azzal a 14 éves...

Mi lesz azzal a 14 éves emberrel aki nem engedi beoltatni magát? Saját akaratból, nem a szülők miatt. Erőszakot nem alkalmazhatnak, szabálysértésnek minősül, de akkor mégis mi lesz vele?

Figyelt kérdés
CSAK A JOGI RÉSZE ÉRDEKEL!!!!! NEM ÉRDEKEL OLTOGATÁS ÉS NEM ÉRDEKEL SEMMI MÁS. AZÉRT TETTEM IDE MERT A JOGI RÉSZE ÉRDEKEL.
2016. márc. 17. 17:06
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

anyuval beszéltem ma és azt mondta ha ennyire nem szeretném akkor megoldják hogy ne legyen belőle gond és be fogja irattatni az egyik gyerekkori most már professzor barátjával.


Am sztem valami el van csúszva, mert pl Labant Csaba nagyobbik gyerekét mai napig nem oltatta be és nem tudtak tenni semmit. keress rá. am a legfelső bíróság mondta ki hogy ez nem veszélyeztetés. am még ha rendőri intézkedést vezetnek be akkor sincs joguk erőszakot alkalmazni. max rendőrrel a kórházba vinni ahol vagy be tud oltani vagy nem.

2016. márc. 23. 18:24
 22/27 anonim ***** válasza:
Azt egyébként megtudhatjuk miért küzdesz ennyire az oltás ellen?
2016. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

"Azt egyébként megtudhatjuk miért küzdesz ennyire az oltás ellen?"


Azt megtudhatjuk, hogy te miért küzdöttél oroszlán módjára, hogy végre be legyél oltva?

2016. márc. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
azért mert ez az én testem és nem a hatóságoké.
2016. márc. 23. 23:25
 25/27 anonim ***** válasza:
73%

A hatóság két okból akar neked oltást adni:


Első ok: ne halj bele halálos betegségekbe.


Második ok: ha elkaptad ne terjessz halálos betegségeket.


Mit olyan nehéz ezen megérteni? Ez nem a hatóságról meg a hatalomról szól, ez érted van és az emberekért! Miért olyan nehéz ezt felfogni???

2016. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Bakker. Tudod hányszor volt kisebb nagyobb járvány már az ilyen különcködők miatt?

Ha nem lenne oltás akkor járványok tucatjai lennének. De persze te ezért vagy menő a többiek előtt

2020. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Eltelt 4 év. Benőtt már a fejed lágya azóta?
2020. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!