Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért garázdaság, ha viselési...

Miért garázdaság, ha viselési engedély mellett használ valaki gázpisztolyt?

Figyelt kérdés
Most akkor használhatom vagy sem? Lecsuknak érte vagy sem? vagy most akkor mi van? Hozzáértők válaszát kérném... köszönöm!
2016. márc. 17. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor kell bizonyítani ha jogos használat esetén helyszínre jönnek a yardok vagy ott maradsz . Jogos önvédelem esetén ha ittas vagy te leszel a hunyó és akkor is ha a támadók többen vannak . Ezért ha úgy alakul akkor tűnés villámgyorsan . Használhatod ésszel és diszkréten .
2016. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
na és ha utólag elkapnak? vagy ha mondjuk egy haragos ismerős és haverjai jönnek (bár ilyen nincs hála Istennek) akkor ők azt mondanak amit akarnak... akkor célszerűbb inkább nem használni. :/ csak ha tényleg az életemről van szó...
2016. márc. 17. 20:24
 3/9 A kérdező kommentje:
már ha a kékek kapnak el úgy értettem... miután megvédem magam és elszaladok....
2016. márc. 17. 20:25
 4/9 anonim ***** válasza:

1. NEM hívsz rendőrt!


2. LETAGADNI MINDENT!


Ha nincs kamera,akkor semmi értelme,hogy mit mondanak. Te tagadsz mindent és ennyi.

2016. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azt nem tudni merre van kamera... de ha van is.... megijedtem és elszaladtam...
2016. márc. 18. 16:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Éles fegyver használatánál lenne üldözés , gázosnál pár hét alatt lezárnák az ügyet és megszüntetnék .
2016. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
egy a lényeg... leültetni nem fognak érte ha engedéllyel viselem,és megvédem magam...
2016. márc. 18. 18:31
 8/9 anonim ***** válasza:
de csak akkor, ha kötekedésre használod, és elkezdesz lődözni vele előzmények nélkül, akkor mész a börtönbe garázdaságért, viselési engedély ide vagy oda. és akkor még az engedélyed is bevonják a későbbiekben
2016. márc. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
önvédelemre vettem... nem akarok kötekedni,vagy ok nélkül durrogtatni...
2016. márc. 25. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!