Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogilag követelheti vissza a...

Jogilag követelheti vissza a pénzt az apuka, azt a gyerektartást, amit fizetett, csakhogy nem a saját gyerekére, és akkor derült ki, hogy nem a sajátja, amikor már több év eltelt?

Figyelt kérdés

2016. máj. 6. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%

Akkor fogalmazzunk magyarul!

Szóval mikor pároddal voltál, össze vissza csaltad, mások beléd eresztették, és közben a párod dolgozott egész nap hogy eltartson, te meg másoknak mutogattad a micsodádat.

És utána még ezek tudtában bolondítottad hogy övé a gyerek, csak nem akarsz már vele lenni.

Szép szál leányzó lehetsz, azt meg kell hagyni, no!

2016. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A kérdésre kellene válaszolni. Én itt anonim vagyok, ez csak egy szimpla kérdés.
2016. máj. 6. 17:28
 3/14 anonim ***** válasza:
Mint a huzat, visszajár neki.
2016. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És akkor ugyanúgy levonják az anyukától mint az adót, szépen apránként?
2016. máj. 6. 17:35
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez úgy van, hogy ha tudott róla a nő, akkor lehet pereskedni, csak ezt bizonyítani is kell.
2016. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És ha nem tudott róla a nő? Akkor is nagyon igazságtalan a pasival szemben. Ez esetben is "büntetni" kellene szerintem.
2016. máj. 6. 18:09
 7/14 anonim ***** válasza:

ha megállapítják valaki apaságát....pl házasságba születik a gyerek és a törvény automatikusan a férjet jelöli apának akkor van egy 1 éves jogvesztő határidő....ha ezalatt az 1 év alatt nem kétkedik apa az anyuka hűségében akkor hiába derül ki mittudomén 15 év múlva hogy dns vizsgálat szerint a postás a biológiai apa...

ezt a "segítség bajban vagyok" műsor készítői is rosszul tudták

2016. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ. Mindenesetre szerintem ez igazságtalan, rettenetesen. Megbüntetném az ilyen nőt.
2016. máj. 6. 19:08
 9/14 anonim ***** válasza:

Olyan nincs,hogy nem tudta.Ha valaki a teherbeeséss időszakában több férfival él szexuális életet akkor tudnia kell,hogy az apa személye nem biztos.

Ha ennek ellenére állítja,hogy xy az apa akkor az én igazságérzetem szerint símán kimeríti a csalás fogalmát.

2016. máj. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

7.


Ezt a baromságot honnan szedted?

Persze, kiderül, hogy nem az övé a gyerek, de még évekig fizeti a tartását, hát persze :D

2016. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!