Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nagyon nácisnak tűnik a...

Nagyon nácisnak tűnik a törvénymódosítási javaslatom arra a problémára, hogy az emberiség és magyarország átlag IQ ja folyamatosan csökken?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a problémát ideje volna orvosolni, ugye? Nekem az ötletem: A szüléshez való jog tételhez kötése, a következő módon, csak magyarországot tekinve: Úgy közelítem meg a problémát, hogy az átlag IQ csökkenése a természetes kiválasztódás hiányának eredménye.


A genetikája az átlag embernek romlik. Magyarország átlag IQ ja 98, ennek a 120% át vesszük, és csak azokat a nőket engedjük szülni a kórházban, akinek megvan a 98*1.2 IQ pontja. Így azok a gének szaporodhatnának, amelyek előnyösebb intellektuális képességeket hordoznak, így a születendő gyermek, amennyiben értelmesebb szülőktől lett, fejlettebb lesz ezen képességre, és ez jó, hisz minden országnak szüksége van az okosabb gyerekekre. Aki pedig a korlát alatt van, azt börtönbe zárják bűncselekmény miatt, amennyiben kórházban kér segítséget a szüléshez és szaporodni akar.


Az okosabb utód okosabb szülőktől bizonyított tény, a két tényező közé párhuzam vonható.


Ezt természetesen közel sem 120% ra kéne állítani, mert akkor összeomlana a nyugdíjazási rendszer. De egyre följebb, a várható szaporulattól és a létszámtól függően. De országonként ez az arány változó lenne, de így növekedne az átlag IQ.


A megoldás 99%-ban humánus.

Mit gondoltok, kifejtenétek a véleményetek?


2016. máj. 22. 19:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Azért az elhülyülés ellen,lehet tenni akár az oktatás támogatásával,fejlesztésével is.Nem kell mindenkinek IQ-bajnoknak lennie,valakiknek dolgozni is kell.És igen, szerintem nagyon nácisnak tűnik megszabni,hogy ki szülhet és ki nem.
2016. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Emberedre fogsz előbb-utóbb akadni, ha ilyen hangnemben írsz.


Hiába akarsz Te bármilyen javaslatot "felterjeszteni", az ilyeneket még a portán a szemetes mellé! dobják, mert ami a kukába kerül, azt legalább végigolvassák.


Gondolkodj, mikor lesz ebből bármi is? Megmondom, soha. És fejre is állhatsz, elmesélheted minden barátodnak, írhatsz a TV-nek, és majd meglátod a végét.

2016. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Azért javasoltam, hogy ne legyenek 7-es válaszolók, aki elolvassa a kérdést és nem érti hogy az szaporodhatna a javaslatom alapján aki megüt egy bizonyos szintet. Tudtommal meg a magas iq nak semmi köze a mentális betegségekhez, csak az alacsony IQ egy bizonyos szint alatt már mentális retardáció, amihez az emberiség átlag IQ egyre közelebb kerül.
2016. máj. 22. 20:43
 14/30 anonim ***** válasza:

# 14/14 Időpont ma 20:43


Kár, hogy az a komment nem erről szól. A magas IQ nem garancia semmire.

2016. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
93%

Hogy a kérdésre válaszoljak: igen, nácisnak tűnik.


Az első indok, hogy a szülés bűncselekménynek nyilvánítása emberi jogilag nem áll meg a lábán.


A második indok, hogy az IQ nem egy objektív dolog.


A harmadik, hogy a te csak a nőket vizsgálnád, holott egy gyereknek 2 szülője van, csak ezt elfelejtetted.


Ezen felül nincs égető szükség növekvő IQ-ra, mert nem ez a fő probléma, hanem az oktatási rendszer szarul teljesítése. Plusz, ugye nem minden munka értelmiségi jellegű, nincs mindenhol szükség az észre.


Technikailag is vállalhatatlan az ötlet, mivel a születésszám már most sem túl magas, hát még ha előírnád, hogy valami felsőbb hatalom dönt arról, hogy lehet-e gyereked, vajon milyen lenne.


Azt meg kérlek, ne írd le, hogy ez az aberrált baromság 99%-ban humánus. Értem én, hogy ötletelsz, de legalább a realitásérzéked maradjon meg. Őszintén szólva te vagy az egyik példa arra, hogy esetleg magas IQ-val sem lesz valaki feltétlenül a társadalom hasznos tagja.

2016. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok.


Nem értem a kérdést? Gondolkodj már egy kicsit. Érted Te egyáltalán, hogy mit akartam mondani?


Törvénykezés ide, vagy oda, nincs jogod eldönteni se neked, se másnak, hogy ki szülhet gyereket, aberráltságtól függetlenül.


Továbbá idézlek: "Aki pedig a korlát alatt van, azt börtönbe zárják bűncselekmény miatt, amennyiben kórházban kér segítséget a szüléshez és szaporodni akar. "


Bűncselekmény lenne az élet alapköve, a szaporodás? Állj meg egy percre és mond ki.: büntessük az alapvető ösztönt. Beteg ember!


Ilyen hülyeséget is ritkán hallani. Aztán milyen börtönbe küldenéd az anyákat? Vagy építettnél egyet? Esetleg összezárnád azokkal akik esetleg más miatt ülnek? Gondolok itt a gyilkosokra, tolvajokra, vagy egyéb más elítéltekre.


- Te miért ülsz?...

Sikkasztottam. És te?

- Szaporodtam.


Nincs jogod SZERENCSÉRE eldönteni, hogy ki élhet, mert ezzel azt is mondod, hogy állj, te meg sem születhetsz!

Milyen beteg felfogásod van? Felháborító.

2016. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
mi van elolvastad a mein kampfot és most okosnak hiszed magad?
2016. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
szerintem, vezessük ezt be! csak tudnám hová fogja rakni az EU a 10 millió magyar menekültet, akiknek kénytelenek lennének menedékjogot adni a jelenlegi EUs törények alapján
2016. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Mi értelme ennek az egész szabályozásnak? Meg szünteted a támogatásokat a gyerek után. És máris csak a jobb képességűek vállalnának gyereket.


Amúgy a negatív dolgokra kéne szűrni ha a genetikai állományt akarod feljavítani. Pl aki súlyos mentális beteg annak nem lehet gyereke stb. De ez nagy részt így is teljesül.


És vannak már hasonló dolgok pl genetikai betegségekre már vizsgálnak magzatokat.

2016. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Amúgy honnan tudod hogy az átlag IQ csökken. Van erről bármilyen hiteles kutatás?
2016. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!