Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nagyon nácisnak tűnik a...

Nagyon nácisnak tűnik a törvénymódosítási javaslatom arra a problémára, hogy az emberiség és magyarország átlag IQ ja folyamatosan csökken?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a problémát ideje volna orvosolni, ugye? Nekem az ötletem: A szüléshez való jog tételhez kötése, a következő módon, csak magyarországot tekinve: Úgy közelítem meg a problémát, hogy az átlag IQ csökkenése a természetes kiválasztódás hiányának eredménye.


A genetikája az átlag embernek romlik. Magyarország átlag IQ ja 98, ennek a 120% át vesszük, és csak azokat a nőket engedjük szülni a kórházban, akinek megvan a 98*1.2 IQ pontja. Így azok a gének szaporodhatnának, amelyek előnyösebb intellektuális képességeket hordoznak, így a születendő gyermek, amennyiben értelmesebb szülőktől lett, fejlettebb lesz ezen képességre, és ez jó, hisz minden országnak szüksége van az okosabb gyerekekre. Aki pedig a korlát alatt van, azt börtönbe zárják bűncselekmény miatt, amennyiben kórházban kér segítséget a szüléshez és szaporodni akar.


Az okosabb utód okosabb szülőktől bizonyított tény, a két tényező közé párhuzam vonható.


Ezt természetesen közel sem 120% ra kéne állítani, mert akkor összeomlana a nyugdíjazási rendszer. De egyre följebb, a várható szaporulattól és a létszámtól függően. De országonként ez az arány változó lenne, de így növekedne az átlag IQ.


A megoldás 99%-ban humánus.

Mit gondoltok, kifejtenétek a véleményetek?


2016. máj. 22. 19:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nem kérdező, ez nem nácis. Nem is értem, hogy jön ez ide. Nem, a felvetés egyszerűen akkora ismerethiányról árulkodik, amire már nincs is szó. A felvetésből világosan kiderül, hogy mind az IQ, mind a kiválasztódás, mind a genetika és utódlás természete, mind pedig egy cél végrehajtásának technológiája számodra tökéletesen szűz terület. De az igyekezet méltányolandó. Megjegyzem, ha tanulással párosul, hatékonyabb is.
2016. máj. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
48%
Én nem állítanám, hogy a kérdező teljesen meghibbant. Az tényleg baj, hogy butul a nép, és tenni kéne vmit ellene. De mivel szerintem az IQ nem öröklődik - mármint, senki nem úgy születeik, hogy okos vagy buta. Viszont az már igaz, hogy buta szülőnek buta gyereke lesz, mert annak NEVELI.
2016. máj. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem csökken az IQ. Miért csökkenne?

Egy forrás.......nem forrás. Egyébként vannak fenntartásaim ezen oldal hitelességét illetően.

2016. máj. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ha ezt 15 évvel ezelőtt vezették volna be, édesanyád most az életfogytot töltené...
2016. máj. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
64%

"Úgy közelítem meg a problémát, hogy az átlag IQ csökkenése a természetes kiválasztódás hiányának eredménye."


Ez baromság. Sehol nincs előírva, hogy mindig a magasabb IQ-jú emberek lennének életképesebbek. Sőt, gyakran a primitívebb az életrevalóbb.

A természetes kiválasztódás soha nem szűnik meg. Igazából azt sem tudjuk megmondani, hogy mi természetes és mi mesterséges.

2016. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
51%
Szóval fogalmad sincs, hogy mi az az IQ és mitől függ, de törvényt szeretnél róla hozni. Azt hiszem, egy valakit már tudok, akit kizárnál a szaporodásból.
2016. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
67%

anno a főiskolán, amikor pszichológiát tanítottak nekem jó sok ideig, akkor megtanultuk az IQ fogalmát


IQ, amit az IQ teszt mér ...na, pont ennyire egzakt


amúgy meg a kérdező az élő bizonyíték arra, hogy csökken az átlag intelligencia ;)

2016. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Á,nem.Illetve egy kicsit mégis.
2016. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Majd amikor te keresel nettó fél millát és lesz 131.7 IQd akkor írhatsz ilyeneket. Benne vagyok egy sakk meccsben is. Meglátjuk mennyire helytálló az áltudományos állításod.
2016. máj. 23. 21:20
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Pont erről írtak fentebb. Attól, hogy te tudsz sakkozni, még lehet, hogy másban nem jeleskedsz ennyire, mondjuk forgácsolóként. Más jól esztergál, és nem tud sakkozni. Teljesen lényegtelen dolgokkal érvelsz.
2016. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!