Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ne is számítsak rá, hogy...

Ne is számítsak rá, hogy valaha is visszakapom ezt a pénzt, mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Egy embernek kölcsönadtam egy elég nagy összeget, abban egyeztünk meg, hogy több részletben majd szépen visszafizeti. Én hülye hittem neki. Ez tavaly történt, azóta se láttam egy fillért se abból a pénzből. Többször szóltam már neki, de mindig azt mondta, hogy most éppen nincs neki, majd a következő hónapban... Viszont most egy pár hónapja "felszívódott", a telefont nem veszi fel, nem nyit ajtót senki, a madarak azt csiripelték, hogy külföldre ment. Csakhogy nekem meg kéne az a pénz, mert így engem fognak megbüntetni, én nem gondoltam, hogy eddig nem kapom vissza.

Mit lehet ilyenkor tenni? Feljelenteni? Vagy így jártam, és ne is reméljem, hogy viszontlátom a pénzem?


2016. jún. 3. 18:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azt a pénzt több mint valószínűleg buktad. Akkor van esélyed visszakapni, ha tudsz rá hatni oly módon, amit nem tud kikerülni, de erre legális módszer ugye nem létezik, mert ugye ilyen a testi sértés, anyagi kár okozás, stb. De ezek persze bűnöző módszerek, nem ajánlom egyiket sem, mert rosszul csinálva több bajt csinálsz csak....
2016. jún. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!