Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszakapom még valaha a régi...

Visszakapom még valaha a régi barátom énjét?

Figyelt kérdés

Még pár éve a barátom felvételt nyert az idegenlégióba, ezért itt hagyott engem pár évre én természetesen kitartottam mellette és megvártam.

Azonban ahogy letelt a kinttartózkodási ideje hazajött és éltünk tovább ahogy előtte, viszont kezdtek kitörni belőle olyan dolgok amik miatt néha rá se ismertem.

Ez történhetett a légió hatása miatt? Mégis mit csinálhatott ott kint hogy ennyire labilis legyen az idegrendszere, ill. sokszor felkel éjszakánként és TV-zik inkább.

Engem ugyan nem bánt de másokat meg ölni tudna a szemével, azt sem bírja ha valakinek megakad a szeme a ruháján

Én 25éves vagyok, a barátom 27


2011. márc. 1. 20:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Próbálj meg beszélgetni vele! Mondja el, hogy mi volt!
2011. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, elég durva a légió, biztosan sok olyan dolog történt, ami megváltoztatja, megkeményíti az ember lelkét.

Mit csinálhatott? Szerinted? :) De ezt inkább vele kellene megbeszélni. És az ilyesmit nem lehet csak úgy elfelejteni.

2011. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Első: igen, beszélni kell vele, de az nem biztos, hogy jó, hogy csak úgy elmondja mi volt.. lehet, hogy azzal még a barátnőjét is kikészítené.
2011. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Ez természetes egy gyilkológépet csináltak belőle csak ha majd egyszer kiadod az utját ne hogy téged is elintézzen!
2011. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Lehet hogy dokihoz kéne mennetek.
2011. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én kíváncsi és érdeklődő vagyok efelől, emiatt nem borulnék ki nem is vagyok olyan fajta, csak mégis az ember sok mindent elképzel és a végén már értelmét veszti a gondolkodás.
2011. márc. 1. 20:16
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
szerintem soha nem lesz már a régi. az idegenlégió reményvesztett a társadalom elől menekülő emberek mentsvára akiket szellemileg teljesen leépítenek majd felépítenek újra, úgy hogy egy tökéletes gyilkológép váljék belőlük.
2011. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Idegenlégió? Megsérült, hogy haza jöhetett? Mert ugyan azt írod, ki ment pár évre, de ott nem nagyon van ilyen, mindenki csak pár évre megy, de azért a bő többség sosem annyi idő után jön haza, hanem "jóval később". Bár van, hogy az emberek elmenekülnek az idegenlégióba, és hazajönni is úgy jönnek, hogy megszöknek onnan.


A kérdésedre válaszolva, soha semmi nem lesz ugyan úgy már.

2011. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Engem nem hinném hogy bántana elhagyni meg nincs miért, ugyanis még egy ilyen srácot nem kapnék külsőre sem, és belsőre se.

Ragaszkodik hozzám de nem tart kordában, ebből tudom hogy nem lehet beszámíthatatlan.


Rákérdeztem már párszor hogy meséljen mi volt azokon a helyeken ahol járt de akkor terelte és mintha megsem hallotta volna, 2percre csend lett és tök más dologról kérdezett.

2011. márc. 1. 20:21
 10/17 A kérdező kommentje:
A szerződése telt le ami 5 év volt úgytudom, ő kipróbálni akarta magát és sikerült is neki gondolom ennyivel beérte és inkább hazajött
2011. márc. 1. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!