Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Párkapcsolati erőszak, mennyit...

Párkapcsolati erőszak, mennyit kaphat érte?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,ha feljelenteném az ex barátomat mennyit kapna érte? Több mint 2 éven át volt velem erőszakos,többször is megvert/megütött,aminek sokszor nyoma is vol. Az utolsóról látlelet is készült,elv könnyű testi sértés.A volt barátom verbálisan is bántott ,mindent a fejemhez vágott,sokszor zsarolással érte el a szexuális cselekedeteket,ha nem tettem meg ,megsértődött,hogy nem szeretem,én sosem akarom ezt stb, így sokszor muszáj volt bele mennem,persze akkor nagyvonalú an közölte ,nem kell ha nem akarom...na persze..ha valmi nem tetszett neki akár erőszakkal is ha magamtól nem "akartam" akár sebesre ütötte a hátsóm ,hiába tiltakoztam,szerinte ,megérdemlem,ha nem értek másból.Meg is fenyegetett azzal is,hogy megöl,engem és az anyukámat,nagymamámat.Szerintetek mit kapna ezért ,ha egyáltalán kapna valamit?

#büntetés #párkapcsolat #erőszak #verés #verbáliserőszak #törvény ek
2016. jún. 17. 11:00
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Nem , nem volt bejelentve, de a szomszéd bárki igazolja,hogy itt volt..és azóta beszéltunk egy jogásszal aki mellesleg a szomszéd és szerinte ,ez így megoldható lesz,de azt nem tudja értelem szerűen,hogy mi lesz az ítélet.
2016. jún. 17. 16:29
 22/25 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod bizonyítani, semmit.

Egyébként milyen nő vagy te, hogy feljelented azt akivel egy pár voltatok??! Ha akkor tudtál tűrni (akár muszályból is) és te dobtad, örülj (ha örülsz), hogy már nem része az életednek. Bár nőként mondom, csak úgy ok nélkül egy férfi se üt oda...

2019. febr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Utolso a joisten merje neked vissza ezt a rosszindulatot azt kivanom!🤦‍♀️ha a lanyodat vagy az anyadat utnek akkor nem igy allnal hozza!

Kerdezo mi lett a kimenetel irj privatot fontos!

2020. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
ja mert van olyan ok, amiert pofozni lehet a veled eloket....micsoda barom
2023. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mennyit kapott végül?
2023. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!