Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan hathat szerintetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hathat szerintetek az egy párra, ha egy munkahelyen dolgoznak?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy házasok, de a lényeg, hogy együtt lakik már a pár.

Egy munkahelyen dolgoznának, a nő irodai részlegen, a férfi munkásként a vállalkozás termelési részlegén mint kétkezi munkás.Tehát nemigen találkoznának, de a levegőben érezni lehetne köztük, hogy egy helyen vannak.

Munkatársakat hogyan érinti ez?

És a párt?


2015. márc. 2. 13:55
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Illetve miből fakadhat konfliktus?
2015. márc. 2. 13:57
 2/30 anonim ***** válasza:
23%
Egy családtagommal se dolgoznék egy helyen.
2015. márc. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

Anyukámék egy helyen dolgoztak,anyu részlegéről ment apu részlegére a papír,amit apu átdolgozott tovább adott.Én gyerekként baromi sok vitát hallgattam erről,hogy éppen ki ba@ta el,ki csinálta rosszul,ki mit mondott stb.Úgyhogy nem volt jó.Ráadásul amikor a gyárat eladták,és megszűnt apu részlege,és őt elbocsájtották,az anyu pedig továbbra is ott dolgozott,akkor addig szekálta anyumat,amíg az ki nem lépett a munkahelyéről.


Én a volt férjemmel dolgoztam egy munkahelyen,nálunk nem volt ebből konfliktus,addig amíg meg nem bukott,hogy a kolléganőimet kefélgeti :D

2015. márc. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
66%
a folyamatos surlódás miatt...napi 24órában :(......sztem negatívan hat :(
2015. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%
U, b@,szki 3-as, az mi durva. Remelem a tokere leptel! :D
2015. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%

Én és a férjem egy helyen dolgoztuk, egy osztályon, egy főnök alatt. Monduk itt több pár is alakult, sokan házasok is már. Jelenleg GYED-en vagyok, de nem tudok oda visszamenni, de lehet nem is lenne jó ötlet. Ha nem egy osztályon dolgoznánk talán működhetne is a dolog, de így közös főnök alatt nem annyira tartom egészségesnek.

Egyébként negatív diszkrimináció nem ért minket soha sem a főnökség, sem a munkatársak részéről, voltak a lagzinkban, velünk örültek a babának.

2015. márc. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

3-as,

ez durva :OOOOOO

Én lelkileg nem tudnám magam túltenni rajta... tönkretenne az biztos.. belegondolni is rossz...

2015. márc. 2. 14:13
 8/30 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy írtad, kérdező, még csak nem is találkoznának, úgyhogy pl. nem történhetne egymásra mutogatás egy elrontott közös munka miatt. Nálunk vannak párok, a munkatársak számára max. az lenne zavaró, ha az otthoni problémáikat, feszültségeket behoznák a munkahelyre. Mondjuk ezt még nem tapasztaltam, szerencsére. Inkább az előnyökre tudok gondolni, pl. járhatnának közös autóval. Vagy ha az egyiknek problémája van, vagy túlóráznia kell, akkor a másik jobban megértené, mivel ő is ugyanabban a közegben van, ismeri a főnökség hülyeségeit, hozzáállását.
2015. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Mi 25 éve dolgozunk egy helyen, a férjem a fönök, én meg a fönökhelyettes.


Nekünk ebböl nem volt semmi problémánk, a munakhelyen munkatársak vagyunk, otthon meg házastársak.


Ha netán valami sürgösebb megoldandó munka volt/van, akkor természetesen otthon is beszélünk erröl, de egymást hibáztatni igencsak primitív dolog lenne.

2015. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Féltékenység nem szokott beütni?

Munkatársakra.. ?

2015. márc. 2. 14:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!