Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valóban igaz az, hogy az...

Valóban igaz az, hogy az Elektronikus Hírközlési Törvény szerint a hírközlési szolgáltató kiszámlázhat egy éven belül, adminisztrációs hiba miatt be nem szedett szolgáltatási díjat?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert elolvastam a törvényt, majd rákerestem az adminisztráció, a díj és az egy év kifejezésekre, de ilyesmit nem találtam. Remélem érthető, hogy mit akarok kérdezni, elég egyértelmű. Tehát, ha elfelejtenek valamit kiszámlázni, akkor azt egy éven belül megtehetik pótlólagosan? Internetszolgáltatóról van szó konkrétan.

#internet #internet szolgáltatás #elektronikus hírközlési törvény #internet szolgáltatás díja
2016. jún. 24. 00:37
 1/1 SEFOX DDI válasza:

Nos igen. Leginkább a telekomnál jellemző, hogy ELFELEJTENEK valami kiszámlázni és ESZÜKBEJUT hogy még van valami és 25%-os kamattal felszámolja a decemberi számlára ami általában december 31.-én érkezik meg.


Itt a számla kelte a lényeg ha az év utolsó napján állították ki, de te csak a következő évben kapod meg fizetned kell.

2016. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!