Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hova lehet panaszt tenni a...

Hova lehet panaszt tenni a gyámhivatalra, családsegitőre ha nem törvényesen jogszerűen jártak el? Vagy esetleg hova lehet panasz levelet irni?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnèl kiemeltek öt gyermeket a családbol! Fogták ès figyelmeztetès nèlkül elvidtèk őket az iskolából!

Rágalmaztak de bizonyitèkuk nincs semmire! Mielőtt elvittèk a gyerekeket figyelmeztetniük is kelet volna de nem tettek semmi efèlèt ès mèg a szülőket is pofán nevettèk azzal a kèrdèssel ,hogy mien èrzès mikor elviszik a gyerekeket?! Sajnos sok a rossz akaro! Ès sajnos nem ők az első család a környèken akikkel jogszerütlenül jártak el!


2016. júl. 26. 16:40
 1/3 Molyember ***** válasza:
Mindenféle indoklás nélkül, ugye? Jó anyagi körülmények közül, egészséges környezetből, mentálisan is alkalmas szülőktől vitték el a gyerekeket a gonosz gyámügyesek, ugye? Na...
2016. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kèrdeztem valamit ès választ kèrtem ès nem mondenfèle kötekedèst meg beszólást! Anyit kèrdeztem ,hogy hol lehet panaszt tenni?! Ha nem tudsz válaszolni vagy nek tetszik valami nem kell ide irni! A rèszletek meg már nem másra tartoznak!
2016. júl. 26. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Ombudsmanhoz irj.Sikerult megoldani?Hol tart az ugy?
2019. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!