Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha fizetek érte se lehetek...

Ha fizetek érte se lehetek Dszeniferből Jennifer?

Figyelt kérdés
Unom, hogy mindenki cigánynak hisz, de mindenki Dzseniferként ismer, így nem szívesen hívatnám magam máshogy.

2016. aug. 4. 21:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tessék még én is rosszul írtam le...
2016. aug. 4. 21:14
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
A leírás módja aligha segít, ha szóban kommunikálsz. Legyél inkább Maris vagy Erzsike. Akkor max. étkezési utalványnak néznek.
2016. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ha bemennél a lakóhelyed szerint illetékes kormányhivatalba, ott tudnának felvilágosítást adni, hogy a névváltoztatás jelenleg hogy kezdeményezhető, és milyen költségei vannak.
2016. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogyan kezdeményezhető, de le van írva, hogy nem lehet idegen hangzású, mégis vannak, akiket J-vel anyakönyveztek, pedig nem is külföldiek.
2016. aug. 4. 21:19
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Szia! Mikor születtél? Ha jól emlékszem 98-ban hoztak egy rendeletet, miszerint a Dzsenifer nem lehet már J-vel a Klaudiát C-vel îrni és társai. Nem látok rá sok esélyt, hogy így megváltoztathasd a nevet pénz fejében sem, mivel ezeket a neveket kivették az MTA listájából. Kérvényezni felesleges az MTA felé, úgyis elutasítják...
2016. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Legyél inkább Isaura vagy Eszmeralda
2016. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Azért nincs veszve minden. Legyél annak az országnak az állampolgára, ahol engedélyezett az általad választott utónév. Majd ott intézd a névváltoztatási kérelmet.
2016. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Én mondjuk be is tiltanám az ilyen korcs neveket.
2016. aug. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%

'Nem. Én mondjuk be is tiltanám az ilyen korcs neveket.'


Mondd csak, nálad mi ez a korcsozási mánia?

2016. aug. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
92-ben. A szüleim akkor is kérvényezték, hogy j-vel írhassák, de nem engedték meg.
2016. aug. 5. 07:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!