Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Jennifer Lopeznek hogy lehet...

Jennifer Lopeznek hogy lehet ilyen szép nagy és formás/feszes feneke?

Figyelt kérdés

Nemrégiben elkezdtem diétázni ugyan is nem voltam teljesen megelégedve magammal..(A fenekemet és a lábaimat nagyon szeretem mivel szép feszesek izmosak) Egyedül a hasam az amivel nem voltam/vagyok megelégedve.Mikor elkezdtem diétázni,pár hónapon belül észre is vettem a változást (a hasam sokkal kisebb lett,és feszesebbnek is tűnik) Ám ahogy a hasamról eltűnt úgy vele együtt a fenekem és a combjaim is látványosan kisebbek lettek..(Amit viszont nem akartam)Nekem egyáltalán nem jön be az hogy a combjaim között most ott egy hatalmas lyuk + a az sem tetszik hogy a fenekem veszített a méretéből..

A minap nézegettem Jlo képeit mivel hasonló alakot szeretnék mint neki) és egyszerűen szemet szúrt hogy lapos hasa van,szép formás combjai és ráadásul még a feneke is tök nagy és feszes..És egyszerűen fogalmam sincs hogy hogy csinálja (jó nyilván ő egy sztár,akármilyen drága gyógyszert,kenceficét megvehet) De akkor is..Szerintem elég vékonynak számít még is a feneke akkora mint két felfújt lufi..Ezt milyen edz

és tervel lehet elérni??

(És am nem plasztikáztatta,neki alapból ilyen nagy) csak nem értem hogyan! Ez genetikától függ? Vagy szimplán neki mivel szélesek a csípői alapból ilyenek??

A válaszokat előre is köszönöm..:)


2016. júl. 16. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgyhogy latinó, náluk ez genetikai adottság, voltam az Usaban és ott a latinó nőknek akkor is kerek a fenekük ha elvannak hízva, mondjuk akkor már eléggé nagy méretű.
2016. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Latináknál nem ritka, ezen kívül elég izmos is. A nagy fenék titka meg az izom :D

Alkatilag gondolom fenékben erősebb, de a súlyzós edzés sokat segít.

2016. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90% jó genetika, 5% túlfizetett edzők és 5% méregdrága de finom egészséges étkezési lehetőség saját testalkatára szabva
2016. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
plasztika
2016. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy eszrevettem ok inkabb genetika, szelesebb csipo stb...
2016. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!