Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jennifer L. Armentrout-tól a...

Jennifer L. Armentrout-tól a Várok rád sorozat hány részes? Vagy hány részes lesz? És a részek le vannak fordítva magyarra?

Figyelt kérdés
Olvastam tőle a Luxen sorozatot és erre is nagyon kíváncsi vagyok de szeretném tudni hogy hány részes/ hány részes lesz? Nem tudok róla túl sok infót de nagyon érdekel a könyv és nem szeretnék belekezdeni ha még nincs befejezve a sorozat.

2016. júl. 18. 23:33
 1/1 anonim válasza:

Eddig 3könyv van magyarul és amerikában 10, de ez nem úgy sorozat, hogy nagyon kapcsolodik, hanem egy könyv egy love story és a következő(a felek másik szemszögösek) főszereplőik ismerik az előzőket, szóval xsak igy kapcsolodnak a konyvek.

Arra én is nagyon kivancsi vagyok, hogy mikor jelenik meg több, mennyi időnkét de az eddigieket imádom 😍

2016. nov. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!