Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez így normális igazoltatás?...

Ez így normális igazoltatás? És ha elhúzok onnan vagy bele tolatok padlógázzal?

Figyelt kérdés

A következő történt, és nem gondolom, hogy ez egy normális rendőri intézkedés lenne:


Éjszaka egy kisvárosban, elég elhagyott bevezető szakaszon mögém áll egy mindenféle jelzés nélküli, tiszta fehér Opel Astra, elkezd a reflektorával villogtatni, majd dudálni is, én meg nem tudtam mi van, hát mentem tovább, erre csak villogtat tovább, de semmi más. Én már azon gondolkodtam h most ki akar rabolni valaki vagy mégis mi az isten van, azaz padlógáz és húzzak el vagy padlógáz és bele vonóhoroggal aztán utána húzzak el, de aztán valami isteni sugallat jött, padlófékeztem, elkapott az ideg, úgy szállatm ki, hogy ki ez a barom állatja.

Na mondanom se kell, majdnem belém szaladt, hát kiderül h tényleg rendőr és igazoltatni akart, és még neki állt feljebb h nem álltam meg, meg hogy majdnem belém jött és hogy képzelem h ilyen hirtelen fékezek.... azt hittem, nem hallok jól.


Szerintetek? De se villogó a kocsin se egyenruha, semmi, két civil ruhás fazon, aztán a nagy kiabálás után igazolták magukat, de azért könyörgöm, hol élünk? és ha tényleg belém jön vagy én tényleg bele tolatok, mert azt hiszem ki akar rabolni? Pontosabban azt is hittem az elején, aztán pont ezért álltam meg csak kicsit beljebb a városban, ahol már volt némi fény.


Aztán meg semmi extra, csak személyi, jogsi, lekérdezték telefonon, meg faggatóztak h hova megyek, és ennyi, és még azzal is váltunk el, h legközelebb meg kéne állni a rendőri jelzésre. Mondom te idióta te, és honnan tudjam, hogy rendőr? Tényleg csak a véletlen h nem a bele tolatást választottam ...


Szóval sztetek ez így rendben van vagy mi a frászért nem tudnak normálisan kiállni aztán igazoltatni, ahogy kell? és ha meg belém jön vagy én bele tolatok, akkor gondolom, én lettem volna a bűnös, igaz? Hát komolyan, sokszor nem hiszem el, h hol élünk na, de mi a franc, nincs elég rendőrautójuk vagy mi van vagy erre már nem jutott villogójuk a szűkös anyagiak miatt?


szóval jogilag ez hogy néz ki, ha netán történt volna vmi? (az nem is kérdés sztem h szabálytalan részükről ... csak az idegesít h gondolom, eltussolták volna az egészet valami tök fals storyval)


2016. aug. 20. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem volt normális. Amúgy biztos, hogy rendőrök voltak, és nem csak annak mondták magukat?
2016. aug. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

tuti azok voltak, mert miután már mindenki kiszállt, akkor egyrészt láttam h ott van bent nekik egy kék villogó (na ugye jó kérdés, vajon miért nem használták ..), meg a 107-et hívták fel és azon keresztül kérdezték le az adatokat, szóval biztos h a központjukkal beszéltek.

meg az a baj tudod, hogy ez már a második kísértetiesen hasonló esetem, elég sokat vezetek, és nem tudom megérteni, miért nem tudnak normálisan igazoltatni ... (és nem viccelek, 1 centin múlt h nem jött belém, olyat csikorgott mint a huzat)

2016. aug. 20. 18:50
 3/5 A kérdező kommentje:
meg volt igazolványuk is (jó persze elvileg minden lehetett hamis is ... a rendszámot meg nem is figyeltem)
2016. aug. 20. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem álltam volna meg. Azért van a villogó, hogy használják.
2016. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké csak szóval akkor lesz érdekes a történet ha netán baleset van ebből, és tuti ráhúzzák az emberre a balhét ... most nem?
2016. aug. 21. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!