Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meglátogathatnám a börtönben?...

Meglátogathatnám a börtönben? Hogyan?

Figyelt kérdés

Nōvérem férjének a tesója börtönben van aki nekem egy nagyon jó barátom.. Hogyan látogathatnám meg? Valószínū nem vagyok rajt a látogató listán mert külföldön élek és nem nagyon járok haza.. Épp itthon vagyok és már szeretném meglátogatni ōt..

Lehetséges? Hogyan zajlik egy ilyen látogatás és mi szükséges hozzá?

Ha a börtön E-mail címére írok akkor válaszolni fognak??

( bocsi a hibákért , telefonról vagyok..)



#börtön #család #látogatás #tökölibörtön
2016. aug. 25. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Talán hívd fel őket. De ha ennyire ráérsz küldhetsz emailt is.
2016. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem ,hogy ezt kerdeztem ,hogy jok e a barataim.. Minek valaszolsz ,ha nem hasznosat mondasz....
2016. aug. 25. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Neki kell kérnie, hogy engedélyezzék a veled való találkozást.

Van egy kérelmi lap, amin a börtönben lévő személy feltünteti a nevét, elérhetőségét annak, akivel szeretne találkozni, azt a bíró engedélyezi vagy nem és akkor, amikor látogatási idő van és megjelöl téged, mint látogatót, akkor találkozhatsz vele, ha azt engedélyezték.

Ezt nem neked kell kérned és engedélyeztetned.

2016. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De nem egy honapban egyszer van latogatasi ido?:/

Elolvastam mindenfele oldalt de nem tudom.. Egyebkent koszonom :)

2016. aug. 25. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
De minden hónapban, ha nincs valamilyen fenyítése és fogadhat látogatókat, akkor kérvényezi a kapcsolattartást és ha azt engedélyezték, akkor a következő látogatási időben fogod magad és bemész hozzá. Nem bonyolult.
2016. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!