Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogyan állnátok...

Szülők! Hogyan állnátok hozzá, ha a lányotok egy olyan fiúval lenne kapcsolatban, aki volt börtönben? 17/l

Figyelt kérdés
2016. márc. 13. 21:58
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
97%
Aggódnék,nagyon.
2016. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
20%

én ugyanennyi voltam mikor ugyanilyen barátom volt!

most 25 vagyok és másik párom... mostmàr férjem van és egy gyönyőrű 7 honapos kislányom!

Sztem hagyd! amíg jó neki addig ne szólj bele semmibe!

2016. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
12%

Nem lennének kapcsolatban.


Ha a srác nem venné a lapot,drog a kocsijába és menne egy telefon...

2016. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
70%

Nem engedném.

Lehet, hogy teljesen kigyógyult a hülyeségeiből, mert nem szeretne visszakerülni, de kizárt, hogy nem hagyott nyomott a lelkén és egy ilyen trauma okozhat hirtelen dühkitörést és akár durván megverheti a lányt.

Ez csak egy lehetőség, de lehet más gond is és persze bárkivel lehet, akár egy jó családból származó gyerekkel is, de jobb már most arra tanítani, hogy jobban válogassa meg a partnerét, mert így boldogabb lehet egy kapcsolatban, mintha állandó rettegésben élne.

2016. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az közben lemaradt, hogy holnap mutatnám be őt a szüleimnek, és nem tudom, hogyan állnának hozzá.
2016. márc. 13. 22:16
 6/56 anonim ***** válasza:
97%
Hat ez attol fugg, miert volt bortonben...
2016. márc. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
84%

nem mindegy azért, hogy miért volt. ha szexuális erőszakért, vagy rablásért akkor eltiltanálak tőle, ha valami okirati bűncselekményért, mondjuk bérlethamisítás, vagy orvosi igazoláshamisítás miatt ült mondjuk pár napot a fogdában, vagy akár lopás miatt akkor azért nem, bár rajta tartanám a szememet, és elbeszélgetnék vele ezekről a dolgokról, ha látom, hogy éretten gondolkodik, és egy hülye gyerekcsíny volt az a lopás, akkor ettől még el tudom fogadni. de ha valami erőszakos bűncselekményt követett el, akkor elküldeném nagyon. súlyos testi sértés miatt ugyanígy... legközelebb majd téged fog megütni, ha nem tetszik neki valami? :O

biztos, hogy provokálnám, ha erőszakos bcs miatt ült volna, hogy ki lehet-e könnyen borítani, vagy megbánta, és tényleg soha nem lenne képes ilyesmire... kicsit próbára tenném, de lehet, hogy nem adnák esélyt. azért az attól függ, hogy mit csinál. ha tanul, vagy szakmát tanul, esetleg tisztességes munkája van, abban az esetben tenném próbára, ha naplopással foglalkozik, akkor nem adnék esélyt.... de ez mondom, csak akkor játszana, ha erőszakoskodás miatt ült volna...

kisebb lopás után ha begyűjtik, és 2 napot a fogdán van, azért nyilván nem :D vagy gyorsan hajtott, és a 30 ezret inkább leülte, akkor sem...

mi miatt ült egyébként?

2016. márc. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Lopásért valamint drogok miatt
2016. márc. 13. 22:31
 9/56 anonim ***** válasza:
77%

drogot árulta vagy fogyasztotta?

ha drogfüggő, vagy akár csak alkalmi fogyasztó akkor azért nagyon nem örülnék, ha a srácnak pénz kellett, és valami nagyhal mellett adott el másoknak kisebb mennyiségben, hogy pénzhez jusson, akkor ez megint a fiatalkori hülyeség kategória.

bár egyet elvárnék, ha csinált ilyesmiket, akkor beszéljen erről velem nyíltan, tisztességesen, ne próbálja meg elsunnyogni, vagy bagatellizálni. nézzen szembe a dolgokkal, lépjen túl, ha kell kérjen segítséget.

2016. márc. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
91%
A drog a legveszelyesebb. A haveri kor is allando, es visszahuzzak. MENEKULJ.
2016. márc. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!