Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy rázhatjuk le a gyámhatósá...

Hogy rázhatjuk le a gyámhatóságot?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy vedelembehelyezési tárgyalás. Egy hónapon belül jön a határozat a dolgokkal (amik szerint gyökerestül meg kell változnom), és ha nem teljesülnek, akkor elvesznek anyáéktól. Tök jól elvagyunk, meg minden, de a családgondozó jajj nem jajj nem igy van, védelembehelyezés kell. Nem szeretnék gyerekotthonba menni, de megváltozni se, mert az már nem én lennék, hanem valaki akit mások formáltak. Magamtól szeretnék változni, nem azért, mert mások rámerőltetik. Legyetek/Legyenek szívesek, ha tudják a választ írjatok/írják meg!

16/L



2016. okt. 7. 18:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Akkor ezek szerint a közeli jövőben megoldódik a probléma! :)

Én személy szerint szimpatizálok veled, mert nekem is eléggé zűrös volt a gyerekkorom anyám jóvoltából és kamaszlányként én is csináltam vad dolgokat.

Aztán összeszedtem magam, mihelyt nagykorú lettem a kezembe vettem az életem.

Függetlenítettem magam, férjhez mentem, gyerekem született, dolgoztam, felnőttként végeztem iskolákat (érettségi, főiskola) haladtam a szamárlétrán.

Ezeket azért írom neked, hogy ne izgasd magad a felnőttek által generált zavaros élet, meg gyámhatóság miatt, minden szépen ki fog alakulni, ha TE nem hagyod, hogy elkallódj!

Érzem benned a lehetőséget egy normális életre és ez csak rajtad áll, ha komolyan veszed magad.

A legjobbakat kívánom, sok sikert a további életedben!

2016. okt. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!