Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha Amerikában vezetés közben...

Ha Amerikában vezetés közben még az úton van baj (megcsúszok, vagy akár nem is vezetői hanem műszaki hiba miatt letérek az útról), és így repülök be egy kertbe/házba, azt is végezhetem lelőve?

Figyelt kérdés
Vagy előbb kérdezi meg a normális ember ott, hogy "Are you ok?" vagy "Are you alright?"

2016. okt. 21. 13:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
jól van, tobas, felfogtam
2016. okt. 21. 15:16
 12/19 A kérdező kommentje:

amik pedig egyébiránt is érdekes infók, azokat köszi


szép 7végét

2016. okt. 21. 15:17
 13/19 anonim ***** válasza:
Bocs, hogyha szőrszál hasogatónak tűntem, de "Nekem meg volt Amerika" és tényleg ilyen, hosszú ideig tart, még a legfontosabb törvényeket és szokásokat megtanulod és ez néha csak arra az államra vonatkozik,persze ezek csak arra amelyikben élsz. Aztán átlépsz egy másikban és hirtelen pár dolog változik.
2016. okt. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mi van, volt megint vmi buta film a teveben, hogy megint sorra kerult az 'amerikaban lelonek, ha betolakodsz' h.lyeseg?


Mikor ertitek mar meg, hogy ahhoz hogy akarkit lepuffants aki bejon a portadra, ahhoz legalabb egy zombinak kell lennie, vagy veres kessel es habzo szajjal kell a gyermeked fele rohannia...Nem lehet csak ugy akarkit leloni, aki bejon a kertbe, akarmelyik allamban vagy.


Emberolesnel kijon a varosi rendorseg meg az FBI is es napokig/hetekig tarto nyomozasba kezdenek ellened, es ha nincs megdonthetetlen bizonyitek, hogy onvedelemrol van szo, akkor ugyanugy fognak elitelni, mint barki mast, amiert allamtol fuggoen eletfogytiglan vagy huszonharminc evek jarnak...


Termeszetesen ha baleset aldozata vagy akkor a legtobb emberben, az amerikaiban is, elojon a segito szandek es hivjak neked a 911-t. Nem fognak leloni, mert berepultel a kocsiddal a telekre. Meg azokban az allamokban sem, ahol szabad fegyvertartas van, mint peldaul Texasban. Ahol pedig nem megengedett a fegyvertartas, ott nagyon valoszinu, hogy nem is lesz a lakoknal puska...

2016. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hogy az államot nem nevezte meg a kérdező, de még az országot sem, így tényleg baromi nehéz pontos választ adni. :D
2016. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

13-14 köszi :) ezek már egyenként sokkal értelmesebbek, mint az azelőttiek összesen :)

15: brávó, hogy lemásoltál engem, mikor magam vallottam be az utsó komimban, hogy először valóban nem országot hanem kontinenset írtam (de azonnal javítottam, hogy amúgy az USÁ-ra gondoltam országként, ez is ott volt MÁR a délután közepén, szóval most így este csakis trollkodni jöttél)

2016. okt. 21. 19:00
 17/19 A kérdező kommentje:
javítok, nem a legutsó délutáni komim volt az, de 14:49-kor (vagy ahhoz hasonlókor) mégis leírtam, amit 1-2 perce ()-esen megjegyeztem... ja és magyar idő szerint írom az időpontokat, ha vki esetleg amcsibl nézné :)
2016. okt. 21. 19:02
 18/19 anonim ***** válasza:
Persze, fejbe lőnek, hogy ne szenvedj.
2016. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azért egy közlekedési balesetnek ilyenkor elég egyértelmű nyomai vannak. Nem tartom valószínűnek, hogy a Föld fejlettebb országaiban ezt bárki ne vágná le egyből...
2016. okt. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!