Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » M0-on az M2-es kijarat elott...

M0-on az M2-es kijarat elott van egy resz ami zaro es szaggatott egyszerre?

Figyelt kérdés

Tudom nem letezik zaro vonal es szaggatott egyszerre, de ott regen szaggatott vonal volt nemreg zarovonal lett(de rosszul festettek at mivel meg sokkal jobban letszik a szaggatott vonal)

Ennel a helynel lattam egy kamerat ut felett, ....elbambultam es atmentem itt utana jottem ra nem kellett volna itt kisorolnom.... De keso volt a kormanyt visszahuzni.

A kerdes, ha a kamera altal kikuldik a csekket akkor fellebblezhetek?, hogy nem egyertelmu hisz latszik hogy ott halvanyan zarovonal van de jobban latszik a szaggatott, es honnan tudja az ember melyik. Volt elobb ilyen alapon?



2016. máj. 9. 11:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%

"Tudom nem letezik zaro vonal es szaggatott egyszerre"

Rosszul tudod, bizony létezik. Azt jelenti, egyik irányból átjárható.


"de ott regen szaggatott vonal volt nemreg zarovonal lett"

Tehát te pontosan tudod, hogy mi ott az érvényes közlekedési rend.


"A kerdes, ha a kamera altal kikuldik a csekket akkor fellebblezhetek?"

A hatóság ezen kérdésed alapján elutasíthatja a fellebbetésedet? Hiszen egyértelműen hazudsz, amikor azt állítod, nem tudod, mi a helyes.

2016. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Igen.. Tudom mostmar foleg. De lehetett ideiglenesen is ott zarovonal..regebben amit felulbiraltak egy szaggatottal


Mivel mind ketto latszik

Tortfeher a zarovonal es eros hofeher a szaggatott es egymason van

2016. máj. 9. 12:09
 3/22 anonim ***** válasza:

"sakjna rosszul tudod, van ilyen,létezik. Azt jelenti, egyik iránybólátléphető.

"

2016. máj. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem egymas mellett van a ket vonal..hanem egymason
2016. máj. 9. 12:11
 5/22 anonim ***** válasza:
akkor nézd + van e tiltó tábla.
2016. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%

Nincs az M0-n az M2 környékén a VÉDA rendszerbe tartozó fix kamera, tehát nincs olyan, ami képes lenne a záróvonal átlépését figyelni. Térfigyelő ettől még lehet, de az alapján nem büntetnek. Az M2-n van az M0 felhajtótól néhányszáz méterre ilyen kamera.

Egyébként szoktam az M0-M2 környékén járni elég sokat, de nem tudnám megmondani, hogy hol van az, amiről kérdezel :)

2016. máj. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
mint írtam tábla nincsen, akkor kanyarodhatsz, persze ha lehet.
2016. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha úgy látszik, hogy "egymáson" van, akkor csak a szaggatott lehet a frissebb-újabb, tehát én azt venném figyelembe.
2016. máj. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nincs tilto tabla se, koszi a nyugtatast

M0-n tortent megnyilik a sav hogy letudjak hajtani vagyis at az m2re, na itt az elejetol regen szaggatott volt most meg x meteren at zarovonal de rossz minosegben festettek fel mivel a szaggatott vonal sokkal jobban latszik

2016. máj. 9. 12:24
 10/22 anonim ***** válasza:
Nézd, ha utólag festették át záróvonalra, azt jó eséllyel korábbi balesetek tapasztalatai alapján tették. Ennek megfelelően hiába védhető jogilag az átlépése, okos ember nem ott fog sávot váltani, hanem ahol tényleg szaggatott.
2016. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!