Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja a kocsinak?...

Mi lehet a baja a kocsinak? Nem tudok kettesbe vagy magasabb fokozatba valtani es zörög a motor.

Figyelt kérdés
Barátnőimmel elmentem moziba este, semmi baj nem volt, jövök hazafele, keresztezodesbol ki, váltás kettesbe, es mintha leesett volna alami alulról, motornak iszonyu hangja van, nem engedi a váltást sem. Megneztem a motort es nincsen a helyén, valamitol leesett. Muszerfalon az EPC felirat van. Mi lehet a problema? Draga lehet a javítás? Apám meg fog ölni.. 18/L

2016. febr. 28. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az a kocsi véletlen nem egy Swift? :D


Mi az Menőkém, most már lány vagy? xD

2016. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
"Női tulajtól megkímélten..."
2016. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Skoda fabia kombi, nem Swift.

Eleg regota lany vagyok, bar nem is ertem miert irtam ezt ki, csak a sztereotípia igazat növelték..

2016. febr. 28. 21:01
 4/14 A kérdező kommentje:

Noveltem*

Normalis válaszokat kerlek emberek

2016. febr. 28. 21:01
 5/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, van egy-két troll az oldalon.


Gondolom leszakadt a motortartó, az okozza a hibát. Apág nem fog megölni, mert nem te vagy a hibás.

2016. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Női tulajtól megkímélten..."

Nicsak, az alfahím, akinek még Sohasem volt semmi baj az autójával. Gyűlölködés helyett inkabb segits rajtam valamilyen tanáccsal, ha tudsz.

2016. febr. 28. 21:10
 7/14 A kérdező kommentje:
5. Es ez mennyibe fog kerülni? Nincsen tipped?
2016. febr. 28. 21:10
 8/14 A kérdező kommentje:
Irjatok még valami okosat kerlek, hihetetlen izgulok
2016. febr. 28. 21:51
 9/14 anonim ***** válasza:

Nos amennyire értek hozzá, el kell vinni kasztnishoz aki majd megmondja az árat. Nyilvánvalóan el rohadhatott a motort tartó elem, ezt a kasztnis is csak akkor tudja majd megmondani ha szétbontja ahogyan a javítás árát is.


Magát a motort vissza kell tenni a helyére, az EPC felirat meg nyilvánvalóan ebben az esetben a kuplung hibát jelenti. A motor ahogyan elmozdult a kuplung szerkezet is kimozdult a helyéről.


De ez csak az én feltevésem, nekem csak eddig az ÓCSKA Swiftem van/volt, futómű ugyan volt már lerohadva, de ilyen még, hogy a motor kimozduljon a helyéről még nem volt... pedig az a fránya Swift egy hitvány, megbízhatatlan, papír autó, amiben 100% a halálozási ráta...!

2016. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nem egy egyszeru javitas lesz, de ha apad egy kicsit is ert az autokboz nem fog leb.szni, mert egyaltalan nem tehetsz rola, hosszu evek rozsdasodasa/anyagfaradasa ez, csak epp nalad jott elo, ugyhogy semmi aggodas ;)

Automentovel kellett hazavitetni? Milyen messze jartal?

2016. febr. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!