Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Felnőtt emberként csak én...

Felnőtt emberként csak én érzem úgy hogy túlságosan is le vagyunk korlátozva a világban?

Figyelt kérdés

Mai napig az a kitűzött célom, hogy utcán is hordhassak fegyvert, nincs ebben semmi különös, mert már Texasban is úgy megy be a boltba a családapa hogy a derékszíján van a pisztolya. Másrészt visszatartó erő azok szemében akik épp megakarnának szúrni stb.


Ez csak egy szelete a többi nagy problémából, sok minden le van korlátozva és el van lehetetlenítve, az átlag ember szemében.


2016. okt. 25. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"megakarnának szúrni st"


Igen, gyakran olvasom, hogy Texasban már több esetben sikerült lőfegyverrel megakadályozni egy késelést.

Jah, nem.

Ahogy nálad van fegyver, úgy van a másiknál is, szal ebből lesz a lövöldözés.

2016. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Felnőtt emberként elég butácska a látásmódod.
2016. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Érdekes módon, nekem még sose állt fenn az a helyzet, hogy meg akarjanak szúrni. Szóval fegyver szükségét se éreztem. Az viszont feszéjezne, ha bárki kaphatna lőfegyvert, és hordhatná is. Mi garantálja, hogy amikor megyek az utcán, valaki (szánt szándékkal vagy tévedésből) nem lő le? A kés elől el tudok futni, a golyó elől kevésbé.
2016. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na igen, itt Európa országainak többségében, nem úgy állnak a hozzá az emberi jogokhoz, önálló döntéshozatalhoz. Egy egészséges ember nem fog lelőni senkit, és az sem túl biztató hogy a magánember rögtön arra gondol mi van ha fejen lő engem, pedig semmi közünk nem volt egymáshoz....
2016. okt. 25. 18:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
"....mert már Texasban is úgy megy be a boltba a családapa hogy a derékszíján van a pisztolya..." Kevesebb hülye filmet nézz ilyen zsenge gyerekkorban!!!
2016. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hollófernyiges ***** válasza:
73%
Nézzük csak, Amerikában évente 11 ezer embert lőnek le. Mivel 30szor annyian vannak mint mi, annak az egyharmincad része 330. Arányosan ennyit ölnének meg nálunk, csak hogy te kiélhesd a cowboyösztöneidet.
2016. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fő érvemre nem reagáltál: a kés elől el tudok futni, a golyó elől nem.
2016. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a fegyverek és tudom, hogy ésszel tudnám használni, DE ettől függetlenül is őrültség lenne itthon olyan szabályokat bevezetni, mint Texasban.

A jelenlegi rendszer sem jó, ahol semmit nem lehet, de a túlzott szabadság épp olyan rossz.

2016. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!