Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hova mehetnek csaladdal...

Hova mehetnek csaladdal segitsegert, ki akarnak rakni a hazbol amibol van oroklesem?

Figyelt kérdés
21 eve anyammal elek a ket hugommal es a mamammal, nemrg a nagybatyam is velunk elt aki meghalt azota a tobbi rokon idejar eloskodni, elviszik a kajankat penzunket, van egy masfel eves fiam es a parom is itt el o meg iskolaba jar meg egy honapig. Nemreg volt egy buli afffele 2. Tor amin azok vettek reszt akik a temetesen nem. Na ez a buli ugy nezett ki, hogy mindenki hot reszegen vihogott kiabalt balhezott vagy ajtot pufolt. Ekkor szoltam ki hogy az epp beteg lazas gyerekemre nem kene ott volt a ket hugom is szinten kiskoruak ejszaka 2 orakor h legyen eleg ekkor a masik 2 nagybatyam akik fokent kipakolnak mindent a hazbol nekem altak, hogy ha nem tetszik megvernek meg megolnek, meg van alberlet kulon csalad vagyunk el lehet menni alberletbe. Elmennek megtehetnem csak hogy korulbelul egyharmad reszem van a hazbol ami joljonne h megeljek a fiammal. Ugyis indult ki azvolt az elozmeny hogy miert nem veszem fel a szocpolt es segitek az anyamon aki egyebkent oket olelgette ahejett hogy az alitolag szeretett unokaja miatt kialjon a gyerekeert. Aztan az egyik agybatyam akibek a gyerekei othonba vannak egy van naluk majd bekoltozik ami vilagos hogy a hejunkre akarak koltozni csak az anyam hagyja magat en voltam aki fozot mosot (kezzel) 8-9 emberre takaritottam stb h az ijen esetekbe a hugaimnak jolegyen es ez a hala. Arra lennek kivancsi ha kitesznek hova fordzlulhatnek egy kis idore van jova mennem de ottse maradhatok orokke a csalad 90%a ugyanilyen hulye es egy tanulatlan senkik jo nekem is konyeb volt igy gyereket valani meg szep almokat tervezni hogy meg + szakmakat elvegzek es kitorok innen de most egy kicsit surgisen elkel menem h jolegyrn legalab a fiamnak. Mikent vedekezhetnek?
2016. okt. 31. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

gondolom, anyádnak haszonélvezete van a részeden, ha apádtól örökölhet, bármikor kirakhat


amúgy is jobb lenne költözni


azt már csak halkan jegyzem meg, hogy a nagy büdös semmire mi a f a s z n a k kellett gyereket vállalni

2016. okt. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem a problémát.

Eddig is megvoltatok 20-an abban a 30 m2-es putriban fűtés nélkül, akkor már nem mindegy plusz 10-15 fő? Az ajtót meg hagy csapkodják már, azért van.

2016. okt. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az atyaúristenhez. Ha ki akarnak rakni, akkor ki is fognak.
2016. okt. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Felre ertettetek, nem 20-30 an elunk itt hanem annyian jarnak ide en nem a semmire vallaltam gyereket nekem jo iskolam van igy is terveztem, hogy mint tudok egyetemre megyek csak miutan a batyam meghalt minden megvaltozott meg eloskodobbek lettek es ez az alom csodbe ment futesunk is van csak eppen ha ni cs hajnalba begyujtva megvan a cirkusz csinalva pedig az atlag homerseklet is 25fok de nemis az a lenyeg hanem h vedekezhetek e miutan elkoltozok vagy hagyjam inkabb csak a ket hugom is nagyon rontos nekem akikkel nemakarok kicseszni de a fiam kell neznem aki meg ehez kicsi
2016. okt. 31. 09:07
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja a hazat szocpolra vettuk ee csak az anyam neven van sanos abba is bele akartak ramgatni hogy a felso szintet az en gyerekem segitsegevel ujitsuk fol csak hogy ki tehessenek utana mer vilagos, hogy ez a tervuk
2016. okt. 31. 09:10
 6/9 A kérdező kommentje:
Uramatyam bocs a hejesiraser se telefonrol alig tudok irni is, de a lenyeget remelem ertitek.
2016. okt. 31. 09:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze hogy telefonról írsz, azért írod j-vel az ilyent. Kit akarsz ezzel átverni?
2016. okt. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemre akarsz menni? Hiszen magyarul se tudsz. Egyetemhez érettségi kell, nem 8 általános (4xelső és 4xmásodik)


Mégis mi az ami megvolt gyerekvállalásnál, mert munkahelyetek, lakhatásotok és pénzetek (és eszetek) nem volt és nincs is? Punci és farok az volt, de az nem elég csak a kölyök megcsinálásához.


Komolyan, hol van ilyenkor a gyámügy?

2016. okt. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A legböszmébb Feri ***** válasza:
A kandúrod hun van? Menj hozzá.
2016. okt. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!