Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy kérdezzem meg a főnökömet?

Hogy kérdezzem meg a főnökömet?

Figyelt kérdés
Szóval...17 éves tanuló srác vagyok, központifűtés és gázhálózat szerelőnek tanulok és külső gyakorlaton vagyok. A főnök akinél vagyok, annál kb 12-10 órát dolgozok minden gyakorlati napon...INGYEN... még ő is mondta,hogy kikéne fizetnem a túlórát,de nincs énnekem annyi pénzem,hogy kifizesselek. Tanulói jogszabályban benne van,hogy 18 éven aluli !6! órát dolgozhat, kezdjük ott,hogy be se foghatna túlórára. Nyáron 2 hetem maradt a nyáriszünetből, mert egész végig ingyen dolgoztam nála, meg szeptembertől is idáig, de itt már elegem van qrvára. Hogy kérdezzem meg,hogy nem lehetne-e,hogy ne túlórázzak? Én is tudnám itthon csinálni a dolgomat amit akarok, de úgy,hogy reggel hétkor kezdek és este 8-ra érek haza 17 ÉVESEN ez így nem f@.sza

2016. nov. 4. 07:40
1 2
 11/11 kovpet ***** válasza:

"rajtam kívül mindegyik osztálytársamat kifizetik rendesen, sőt hamarabb végeznek"


Ne beszélj vele, mert láthatóan nem érdekled.

Nyilván nem csak egy helyen lehet megcsinálni a gyakorlatot. Válts.

Plusz szólj az iskolában, hogy ide ne küldjenek mást, mert ez nem egy jó hely.

2016. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!