Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elkaptak ittas vezetes miatt?

Elkaptak ittas vezetes miatt?

Figyelt kérdés

Elktaptak ittas vezetes miatt es a leg/alkohol szintem meghaladta a 0.35 szazadot szondaztatas elott bevalottam mit tettem de buncselekmenyt kovettem el. 18. Eletevemet betoltott tanulo vagyok es targyalasra kell menjek nem vagyok buntetett eloeletu tudatomnal voltam hogy mit csinalok mire szamithatok?

Hogy menjek el a targyalasra oltozzek ki szepen oltonyben?



2016. nov. 12. 02:46
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Elnezest tudom hogy rossz helyre irtam a kerdesem de nem igazan tudom kezelni ezt az oldalt a telefonomrol
2016. nov. 12. 02:48
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem komolyan kérdezed? Teljesen mindegy, úgy is azt kapod amit kell.
2016. nov. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
A birosüt aztan tokre nem érekli miben mész. Az ittas veezetés annál inkább, virégcsokrotis vihetsz,eut akkor sem uszod meg.
2016. nov. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%
Kiöltözhetsz, de ennél sokkal fontosabb, hogy mutasd azt ott is, hogy elismered, és megbántad a dolgot. Egyébként nem ismerem a vonatkozó ítélkezési gyakorlatot, de komolyan meglepődnék, ha az első ilyenért börtönbe kellene vonulnod, még ha a Btk. alapján elméletileg ez lehetséges is.
2016. nov. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
48%
A jogsidnak annyi. Sosem értettem meg, hogy miért kell kocsiba ülni ittasan. Vagy vezetsz, vagy iszol. A kettő nem megy együtt. Ezért hal meg sok ember, az ilyen nyomorékok miatt mint te.
2016. nov. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%

Mire számíthatsz? Semmi jóra..

-Min. 200 ezer Ft-os büntetés(Kb. 250-300 körül áll meg..)

-Jogsi elvételre. (Kb. 1-1,5 év körül lesz)

- Utánképzésre ha valaha is vezetni akarsz újra..

2016. nov. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok. Telefonrol irtam és nem olvastam vissza, bocs.... nem szokásom ilyen prolimod helyesirni.
2016. nov. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
86%
Nem kell öltönyben menned, csak normális nem kirívó ruhában. Hogy olyan képet fess, mint aki képes a tényleges megbánásra. Remélem nem fordul elő több ilyen eset veled.
2016. nov. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%

A 6. Leírta korrektül.


A ruha mindegy, nem kell kiöltözni.

2016. nov. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Szoval osszesegeben igenyesen kell oltozzek csak, nem kell az oltony, mar a helyszinen beimsero vallomast tettem a szonda elott es mar ott megbantam a tettem ez esetleg szamit valamit?
2016. nov. 12. 09:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!