Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Garázdaság felfüggesztett...

Garázdaság felfüggesztett alatt úgy, hogy én lettem bántalmazva?

Figyelt kérdés
Szóváltásba kerültem egy személlyel egy szórakozó hely előtt.A szóváltásból azt lett,hogy ő fel lökött,és én egy betonszegélyt lefejeltem.Fel álltam,és egy srác elém állt,hogy ne bírjak annak a személynek a közelébe menni.Én nem is akartam őt tettleg bántalmazni. Kijöttek a rendőrök és egy pár embert kihallgattak.Amikor ez a fel lökés történt nem volt kint senki a szórakozó hely előtt.Neki semmi sérülése nem lett.Tanúként lettem ki hallgatva.Mi várható ebben az esetben?Én nem ütöttem,nem támadtam,sérülést nem okoztam a számára.
2016. nov. 12. 09:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Minden magán fórumnak van szerkesztője, aki megszabja az irányt, annak a fórumnak pedig te is pontosan tudod ki az irányítója, az emberileg nulla fegyverboltos.

A fejétől bűzlik a hal, jelen esetben a fórum.

Az emberileg nulla egy érzelmek nélküli gátlástalan pszichopata, a gátlástalasága pedig nem ismer határokat.

2016. nov. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kovpet ***** válasza:
A stílusa tényleg kicsit nyers, de amit mond, az jobbára rendben van azért.
2016. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Valóban, ír néha igazat is.

Tudod, én már csak úgy vagyok ezzel, hogy azt hiszem el amit megtapasztaltam, nem csak fegyveres témában, vertek már át például karburátorral kapcsolatosan is. Jó sok pénzem bánta. Ezek a fórumok nem alkalmasak arra hogy komolyan tájékozódjon az ember, sok a mindenkinél mindig mindent jobban tudó szakértő, az ellentétes véleményt pedig nem tűrik.

2016. nov. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!