Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van bármi esély arra, hogy a...

Van bármi esély arra, hogy a lakóparkban lévő szolgáltató monopol helyzete ellen tegyünk valamit?

Figyelt kérdés
A kondorosi lakóparkban csak az Amtel kft szolgáltató van, ami természetesen nagyon rossz, és hozzá még drága is. Szeretném, ha másik szolgáltató is elérhető lenne a lakóparkban, de nem tudom mennyi esély van rá, és mi ennek a módja. Előre is köszönöm a segítséget!

#amtel
2016. nov. 19. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ti elég speciális helyzetben vagytok, mert az X éves monopólium benne van az alapító okiratban, vagy miben, de már az is vitatható, hogy ez jogszerűen került-e bele. (Csak azt tudom, amit a neten olvastam.)


Máshol semmi problémát nem okozna, hogy oda szerződj, ahova akarsz, a ti esetetekben pedig ezt az okiratot kéne valahogy megtámadni. A minimális információm alapján így gondolnám.

2016. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!