Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikortol van csendháboritás...

Mikortol van csendháboritás egy lakotelepi lakásban? Felelltunk lévö hagynemondjam milyen fiatalok allandoan ejazaka bömböltetik a zenét össze hányták multkor is a lépcsőházat ha szolunk mi vagyunk a hibásak hogy merünk szolni

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

Szívás. Cigányok?

Következetesen hívni kell rájuk a rendőrséget, amíg ők is és a rendőrök is meg nem unják ...de ha elfogasz egy jótanácsot, adjátok el a fenébe a lakást, most jó áron lehet elpasszolni még a 10 emeletesben lévő kecókat is. Hosszú távon nem egészséges ott lakni.

2016. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem ciganyok hanem drogosok cs nm akartam kiirni ez albérlet sajna nehéz erre masikat talalni
2016. dec. 3. 17:33
 3/13 anonim ***** válasza:
21%

nem sokat, hát penalházban ez van. meg kell szokni.

én azt mondom, hozzáállás kérdése, én 10 évig laktam az elsőn, felettem 3 kisgyerek rollerezett a parkettán, és tök jókat aludtam, dolgoztam, mindent csináltam, egyszerűen mert nem foglalkoztam vele.

de olyan is volt, h a vmelyik szinten fiatalok házibuliztak, aztán legtöbbször csak annyira voltak részegek h éjjel 2-kor hozzánk jöttek be és nem tudtam őket meggyőzni, hogy rossz helyen vannak (csak eltévesztették a szintet). hát ez van ...

ha csend kell, akkor ki kell menni falura.

2016. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Nyugodtan kihívhatod a rendőröket ha éjszaka bömböltetik a zenét. Nem kell eltűrni. Ha valaki nem tudja betartani a házirendet annak kell elköltözni.
2016. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez egy falu es nem ugy mukodik h rájuk hagyni van egy 3éves gyerekem aki allandoan felebred es sir nem csak engm zavar a bömbölö zene ejfêlkor.
2016. dec. 3. 17:48
 6/13 A kérdező kommentje:
Föleg h már hétköznap is vannak ezek
2016. dec. 3. 17:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor hívhatsz rendőrt ha bömböl a zene, ki fognak jönni. Következetesnek kell lenni, figyelmeztetés után már fizetni fognak rendesen. Azért ha drogos és beszámíthatatlan, én hordanék magamnál valami önvédelmi eszközt, ezeknél sose lehet tudni.
2016. dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha albérlet, akkor meg beszélj a főbérlővel, hogy intézkedjen. Illetve ha ők is albérlők, beszélj az ő főbérlőjükkel, hogy drogosoknak adta ki a lakását. De ha rám hallgatsz, inkább keress egy kisebb lakást, ami nem 10 emeletes panelban van.
2016. dec. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
van egy haszontalan ingyenélő semmirekellő szervezet, aki többnyire b*szik ilyenkor segíteni, de ez attól függ, hogy milyen környéken laksz. más csak rendőröknek hívjak őket. mindenesetre ők adhatnak papírt arról, hogy valóságot állítasz, innentől mehet lakás értéktelenítéséért a jogi úton való fellépés. a mások kárán pénzt kereső semmirekellők - más néven ügyvédek segítségével akár milliókat lehet innentől kapni.
2016. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Itt mindenki alberletbe van mi magántulajtol berljuk ö aztmonsta szoljunk a közösképviselönek ö aztmonsta hivjuk ki a rendöröket
2016. dec. 3. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!