Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol lehet feljelenteni a ház...

Hol lehet feljelenteni a ház előtt üldögélő, hangoskodó, ebédelő öregasszonyokat?

Figyelt kérdés
Hol lehet ezt megtenni?
2016. dec. 6. 12:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

A házatok előtt öregasszonyok ülnek, akik hangoskodnak és EBÉDELNEK? Jól értem?

Mert akkor gondolom max. 1 óra hosszat tarthat, annál tovább csak nem ebédelnek. Amúgy én sose láttam utcán ebédelő öregasszonyokat de mindegy.

2016. dec. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Sehol. Közterület. Ráadásul napközben. Ha este 10 után lenne azt mondom oké, de így semmit nem tudsz tenni.
2016. dec. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak en nem ertem?
2016. dec. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem.
2016. dec. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a rendörséget hívhatod fel, de garanátlan kiröhögnek, ha szerinted most, ebben az idöben a ház elött öregasszonyok üldögélnek:)
2016. dec. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

itt a gyakorin!

az ügyintézés ugyanolyan, mint bármely hivatalban

2016. dec. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem egészen.

Hogy merészelnek idős nők közterületen ülni, beszélni s még enni is? :D


De végülis, vannak ilyen emberek. Egyszer beszóltak nekem, mert este fél 8-kor Mozartot játszottam a pianínón (tudni kell róla, hogy ha kalapáccsal rávertem volna, akkor se jött volna ki hangos hang, s már sok éve tanultam, nem volt ronda). S hogy attól nem tudtak olvasni...

De bedühítettem embereket azzal is, hogy az utcán bakancsban mentem vagy mosolyogtam.

2016. dec. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

De nem is értem...hogy lehetsz (nyilván) fiatalon ennyire megkeseredett, hogy pár öreglányt azért akarsz feljelenteni, mert a ház előtt esznek meg nevetgèlnek? Gondolom jó kedvük van ès nem fiatal pasik után füttyögnek meg kiabálnak.


Kibírod azt az 1-2 órát amíg a mínusz 10 fokban a padon megeszik a babfőzeléket, aztán tovább mennek. Gondolom nem dolgozol, szóval kibírod.

2016. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, neked valami pszichés problémád van? Elgurult tán a gyógyszered?
2016. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Miért mert necm tűröm a ricsajt?!
2016. dec. 6. 13:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!