Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szeretném a fodrászt feljelent...

Szeretném a fodrászt feljelenteni. Tönkretette a hajamat. Merre induljak? Fogyasztó védelem stb?

Figyelt kérdés
2017. jan. 1. 16:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
60%
Meglesz a fogyasztóvédelem napi röhögése :DD Milyen nagy gondok vannak itt Magyarországon!
2017. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Számítottam hasonló válaszra, de nem érdekel.Bízom benne,lesz aki érdemben értelmes válasszal tud nekem szolgálni.

Nem ismered a történetet,elég összetett a dolog....

2017. jan. 1. 17:20
 3/31 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen dolgokkal nagyon nem foglalkoznak az az igazság. Én kapásból nem fizettem volna ki, mert nem azt adta amit kértem, kettő nagyobb büntetés neki az ha lejáratod őt ahol lehet, és könnyen lehet hogy egy nagy kört fog veszíteni, főleg ha egyéni vállalkozóként csinálja akkor nagy bukás lehet neki. Főleg akkor ha egyre több esküvői frizura készítés, szalagavatós, ballagási előkészületek esnek ki neki, az azért érvágás tud lenni egy fodrásznak.
2017. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Csak, hogy kerek legyen a történet:

Bonuszbrigádon vásároltam kupont,hajfestés, hajvágás.

Ezt a levelet küldtem meg nekik:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tisztelt Brigád!

Mélységes felháborodásomban írok Önöknek szolgáltatásukkal kapcsolatban.

A napokban vásároltam 2 db egyforma kupont,mely hajfestésre és vágásra jogosít fel.Bejelentkeztem a fodrászatba.

Az adott napon,vittem magammal a festéket és vártam,hogy tegyék még szebbé,az egyébként is csodás hajamat.

Nem ez történt,nagyon nem!!

Egy mostanában frissen végzett(még majdnem tanuló) kis fordászlány, vett kezelésbe.

Lassan elkezdte felvinni a festéket a hajamra.Hozzáteszem,tőfestésre érkeztem,de a fordrász kb 1 cm-rel a fejbőrőmtől,tehát a a közvetlen tövét kihagyva kezdte el festeni a hajamat.Kb a felénél járt,mikor rákérdeztem mégis mit művel,ebben a pillanatban érkezett meg a szalon tulajdonosa(vagy vezetője) s vette kezébe az ecsetet,s a fodrászlánykát hangosan előttem megdorgálta,majd bekente a hajamat rendesen.Festés után hajmosás.s utána HAJVÁGÁS következett.

Kértem a lányt,maximum 2-3 cm-ert vágjon mindenhonnan.Igen, 2-3cm-ert.Végül addig kaszabolta a gyönyörű hajamat még vagy 18cm-ert lenyesett belőle,ha nem többet.Mellékeltem képeket,előtte,utána fotót,hogy lássák a problémámat.De ez még nem minden.

Mindamellett,hogy nagyon lassan dolgozott,borzasztó sokáig szárította a hajamat, ( mivel az ő haja lobogott a hajszárításnál,nekem a körkefe pici részét se érte a forró levegő).

Teljesen asszimetrikusan nyeste le a hajamat. a bal oldal a képen is jól látható,közel 8 centivel hosszabb mint a jobb,illetve a jobb oldal közel 8 centivel rövidebb lett mint a bal.Lekaszabolta a szépséges hajamat kénye kedve szerint!!!!

Elmentem az üzletből,s mikor otthon tüzetesebben megvizsgáltam akkor azt hittem agyvérzést kapok.Visszamentem a fodrászatba azonnal és számonkértem ,hogy mégis mit művelt,hova lett a hajam melyet évek óta növesztek??A fönök hölgy már nem volt ott, de egy másik alkalmazott fennhangon közölte,hogy ez a bónusz amit a Bónusz Brigád oldalán vettem,erre jogosít fel,hogy ez az ügyetlen,tapasztalattal egyáltalán nem rendelkező béna kezű fodrászpalánta vegye kezelésbe a hajamat.MICSODA???Kérdem én, hol van ez feltűntetve a hirdetés,hogy ne várjak el normális szolgáltatást ??

KÁRTÉRÍTÉST KÖVETELEK!!! A haj a fej ékessége, nagyon sokáig ápoltam növesztettem mire ilyen szép hajam lett.

Követelem fizessék vissza a mindkét bónuszom árát, fizessék meg a hajam pótlását,melyet más fodrásszal elvégeztetek számla ellenében és fizessenek bánatpénzt,hiszen számomra lelkileg borzasztóan megterhelő,lehet komoytalanul hanzik,de pszihésen nem tudom feldolgozni,hogy reggelente nem én nézek vissza a tükörből.

Milyen cégekkel dolgoznak Önök együtt, hogy azt sem tudják mit ajánlanak? Hol a garancia?

Hétfőn voltam a fodrásznál,melynek kuponját cégükön keresztül vásároltam,s elmúlt nap beszéltem a családunk ügyvédjével,aki teljes vállszélességgel mellettem áll,polgári peres útra fogom terelni az ügyet,amennyiben nem orvosolják a problémámat,melyben Önök ugyan úgy vétkesek,mint a fodrászat mely magát az oldalukon nem egy nem két akcióval magát hirdeti.

Amennyiben záros határidőn belül nem kapok orvoslást Önöktől és a fodrászattól,mely számomra kielégítő,feljelentést teszek Önök ellen a fodrászat ellen ,továbbá a médiához fordulok és addig megyek még igazat nem kapok az ügyemben.

Remélem érthető a problémám.

Elmentem az Önök által kiajánlott fodrászhoz,ahol teljesen tönkretették a hajamat,elvették a nőiességemet a fejem ékességét!!

Amennyiben nem fognak kártalanítani,polgári peres útra terelem az ügyet és biztos vagyok benne,hogy a média is örömmel cikkezik és mutatja majd be a televízióban a nagy kupon oldal által ajánlott botrányos szolgáltatást,mit vehetnek az Önök oldalán.

2017. jan. 1. 17:38
 5/31 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha én a fogyasztóvédelemnél dolgoznék, biztos hogy a csukott ablakon vágnálak ki.
2017. jan. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
49%
Első vagyok, mondjuk így már megértem amit akarsz, de egy nagyobb vállalat csak az ügyvédeivel tud ugatni, szóval én lejáratnám az egész céget, ahogy tudom (FB, hírportálok, stb.). Az egész sztori olyan, mintha direkt akarta volna elcseszni neked. De ha nem is rossz szándékból, akkor miért alkalmaznak "élesben" egy tanuló fodrászt? Nem abból áll a hajfestés, és a hajvágás hogy levágom a haját tökmindegy hol, meg befestem akárhol..
2017. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
69%

Bónuszbrigád....

Sosem értettem, hogy a kuponos okostojások tényleg ugyanarra a szolgáltatásra számítanak, mint a teljes árat fizető vendégek?

Kicsit gondolkozni kellene, hogy vajon mennyire érné meg egy szolgáltatónak ötöd-, tizedannyiért elvégezni ugyanazt a melót. Persze, hogy nem teszi magát ugyanúgy oda.

Persze, tudom, egy "normális" világban ennek nem így kellene lennie, de néha kicsit túl kellene látni a rózsaszín ködön...

2017. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen ügyekkel nehéz mit kezdeni. Annyira szubjektív.

Én mondjuk eleve nem értem, hogy közben miért nem szóltál. Azért én észrevenném, ha nem 3 cm-t vágnak le a hajamból, hanem 18-at akarnak.

Így utólag, késő bánat.

Az ember nem cserélgeti a fodrászát csak úgy össze-vissza, mert valahol éppen talált egy kupont. Ez egy bizalmi viszony. Nehéz jó fodrászt találni. Ha megtaláltad, ragaszkodj hozzá és nem kuponozz.

2017. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

ILYEN LETT A HAJAM:

[link]

2017. jan. 1. 17:58
 10/31 anonim ***** válasza:
78%

VAjon mennyire idióta az, aki az első, neki nem tetsző nyisszantás után bambán megvárja, míg megkopasztják teljesen?

Én már a fodrászatból kibtalak volna a festékeddel.

2017. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!