Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » HA valaki nyer a lottón egy...

HA valaki nyer a lottón egy komolyabb összeget ma Magyarországon, érdemes a nyereményfelvétel előtt gyorsan elválnia, majd utána igényelni a nyereményt?

Figyelt kérdés

Elnézve a mai magyar társadalmat, meg ideológia változását abban a tekintetben hogy váláskor a legutolsó ft-ot is kiakarják préselni a nők a férjükből, jobb úgy dönteni egy ilyen illetőnek, hogy gyorsan elválik, majd utána titokban igényli a pénzt, és el is költözik külföldre nyomban utána hogy nehogy valaki a régi ismerősei közül megtalálja?


Még mielőtt bárki is privát üzenetekkel próbálkozna, nem én vagyok az akiről a kérdés szól.



#nyereménykifizetés
2017. jan. 9. 15:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok benne biztos, de a nyereményigénylésnek is van határideje, meg talán a nyeremény felvételének is. Egy válás, azért nem zajlik le pár nap alatt és, ha "lebukik", akár sokkal rosszabbul is kijöhet a dologból.
2017. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
Ó! Aki így gondolkodik, annak nem szabad megházasodnia. Legjobb, ha egyedül él egy szigeten és ül a láda aranyán.
2017. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Plusz, ha addig szó sem volt válásról, a feleség is gyanút foghat.
2017. jan. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha neked megéri pénzért eldobni a házastársadat, esetleg gyerekeidet, és a barátaidat... Kérdés, hogy akkor minek házasodtál, minek barátkoztál..
2017. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
15%

"a feleség is gyanút foghat"

- és megszerzi a szelvényt, és felveszi a lóvét - hááááháháá

2017. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%

Ha jól tudom(nem biztos) a lottó nyereményeket 3 hónapon belül lehet felvenni.


Na már most aki nagy összeget nyer,nem hiszem,hogy eddig vár.

De egy válás szerintem ennyi idő alatt nem bonyolítható le.Főleg,ha a másik fél megsejt valamit,amiért hirtelen most akartál elválni:)


A házasságnak megvannak a maga előnyei és hátrányai is jogilag.

2017. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%
Az meg a dolog másik fele, hogy valamiért csak megházasodott. Oké, elválik, de utána soha az életben nem lehet biztos abban, hogy ha talál egy "új nőt", azt más is érdekli a pénzén kívül. Szóval, azt hiszem azért abban nagyon igaza van a második hozzászólónak, hogy ilyen felfogással kár megnősülni, de talán még élni is.
2017. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%

A férj megkérdezi a feleségét: Mit csinálnál ha nyernék a lottón?

- Elválnék és vinném a felét.

- Akkor tessék itt egy 500-as, kettesem volt.

2017. jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%
Erdekes vilagkeped van. Arra meg nem gondoltal hogy az emberek azert hazasodnak mert szeretik egymast es egyutt akarnak elni?
2017. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
29%

"Ó! Aki így gondolkodik, annak nem szabad megházasodnia. Legjobb, ha egyedül él egy szigeten és ül a láda aranyán."


Ja, mert sokkal jobb, amikor az asszony úgy szedi el a pénzedet, hogy előtte nem számítottál rá. :D:D:D

2017. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!