Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Illegális elpostáztatni...

Illegális elpostáztatni magadat valahova?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülye kérdés, de komolyan. Egy ideje ezen gondolkozom, utána néztem és pl youtubeon viszonylag sok videót láttam ahogy emberek szólnak az ismerősüknek és feladatják magukat postán. Magyarországon legális ez? És külföldön úgy általánosságban?

2017. jan. 22. 20:46
 1/8 NemTudom66 válasza:
Elakarod postázni magad, vagy mi? :D
2017. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bochkor Gábornak a 90-es években volt egy műsora. Ő fax-on utazta be a világot. Na ?
2017. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1: igen xDD
2017. jan. 22. 21:07
 4/8 Donald J. Trump ***** válasza:
100%
Igen, illegális. Valószínűleg mindenhol. Meg egyébként egy emberi utazásra műszakilag alkalmas csomag feladása valószínűleg drágább is, mint a repjegy. Posta 40 kg-os súlyhatárig vesz fel csomagot, tehát maradnak a futárszolgálatok, akik kokainárban dolgoznak.
2017. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Posta 40 kg-os súlyhatárig vesz fel csomagot, tehát maradnak a futárszolgálatok,"


Vagy a szigorú fogyókúra.

2017. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Erről eszembe jutott, hogy a Közdok forgatott egy ilyen filmet még az '50-es években:

http://www.youtube.com/watch?v=NiwE5RCQGGY

Hát nem lenne egy kéjutazás.

2017. jan. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen élőlényt nem lehet postára adni.
2017. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Semmilyen élőlényt nem lehet postára adni."


Ez súlyos tévedés.

2017. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!