Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Agresszív mindennapok = Gázspray?

Agresszív mindennapok = Gázspray?

Figyelt kérdés

Nem kell ahhoz alvilági figurának lenni, hogy életünkben akár csak egyszer kerülhessünk helyzetbe, amikor veréssel fenyegetnek minket közvetlenül, vagy már lökdösve fenyegetnek, stb. A testvéremmel is megtörtént hogy egy agresszív vendéglős veréssel fenyegette, miután tényleg kulturáltan reklamálni merészeltek az extrém szar szolgáltatás miatt. Ugyanígy közlekedési, szállodai, éttermi, stb konfliktusok bárkivel előfordulhatnak, aki amúgy alapvetően normális de egy agresszív paraszttal találkozik aki begőzől és dolgokat megbeszélni értelmesen nem tud

Egy-két ilyen a zsebeinkben elég egy dühöngő mocskos állat leszereléséhez?


[link]

[link]

[link]


Egy haverom mondta, hogy nála mindig van 2-3 gázspray (jobb zseb, bal zseb, kabátzseb, nadrágzseb, stb) és kb semmi súlyuk nincs meg helyet sem nagyon foglalnak, de ha egy mocsadék agresszív állat nekimenne bárhol, bármilyen körülmények között, akkor nagyon jó kis cucc, ha éppen te aki ezt olvasod, nem vagy karate mester vagy 2 méter és 110 kiló, hogy fizikai erővel védd magad

Nem leszel tőle agresszívebb, bevállalósabb, csak egyszerűen tudod hogy nem csak az elfutás/magad megveretése/rendőrség hívása között tudsz választani. Tartós kárt nem okoznak a gonosz támadóban sem



2017. jan. 23. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ok. Mi a kérdés?
2017. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
bőven elég, egyszer nyomtak vele arcon "poénból", pár mp után levegőt venni alig bírtam.
2017. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: Hogy tényleg jó-e vagy nem.


Azért kérdeztem itt mert bizonytalan vagyok. Páran mondják hogy nem árt ha van, páran meg hogy "jaj soha ne okozz erőszakot".


2: Köszi!

2017. jan. 23. 19:48
 4/6 kovpet ***** válasza:
100%

Attól még hogy nálad van, nem kötelező használni.

Viszont ha nincs nálad, akkor nem tudod használni, akkor sem, ha kellene.

2017. jan. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gábor19... válasza:
Jó ötlet. Nekem is van egy mindig nálam.
2017. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

Persze van jobb is,ezekből ki van sporolva a hatóanyag,vagy már kissé elavult,mint amilyen a CS is.

Jobb a sabre red,fox labs,first defense azaz MK-k.

ezeknek van rendőrségi referenciájuk is,csak azokat itthon szinte senki nem venné meg.Ezért jönnek be ezek a vackok.

2017. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!