Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit léphetek most?

Mit léphetek most?

Figyelt kérdés
Vettem egy usb-s reloop controllert. Mikor beszéltem az eladóval azt mondta "Hibátlan karcmentes még a fólia is rajta van kb 8 szor volt használva" ez részben igaz volt de azt nem mondta hogy valamit belefolyattak ezért az eggyik play gomb nehezzen működik és az eggyik potméter is ragad ezt csak azután vettem észre miután a postán átvettem utánvételbe és otthon kibontottam. Az lenne a kérdésem hogy valamit léphetek e az ügybe? Kérhetek e vissza pénzt? Ha nem akar adni kihez fordulhatok?

2017. jan. 28. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyezkedhetsz az eladóval, ennél többet nem fogsz tudni tenni, vagy beismeri, hogy átb @ szott (amire az esély csekély) vagy nem. Tanulópénz, máskor spórolsz, és vásárolsz üzletben.
2017. jan. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szetkapod, kipucolod, és kész. A kapcsoló filléres tétel, a poti sem eget rengető összeg
2017. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!